Proste sposoby na rozwiązanie problemów

Proste sposoby na rozwiązanie problemów

Możesz na wiele sposobów rozwiązywać swoje codzienne problemy. Spróbuj tych metod, które Ci polecamy. Są naprawdę fenomenalne.

Metoda pierwsza

  • Zamknij oczy
  • Wejdź na podstawowy poziom 
  • Wizualizuj niepożądaną sytuację, taką, jaka istnieje w rzeczywistości.
  • Przyjrzyj się dokładnie wszystkim szczegółom a następnie powiedz: "To nie jest to, czego pragnę!".
  • Natychmiast wymaż ten obraz i zastąp go obrazem tego, czego pragniesz najbardziej.
  • Przyjrzyj mu się dokładniej i powiedz w myśli: " To jest to, czego chcę! "
  • Następnie uwolnij się od tej sprawy mówiąc: "Pozostawiam tę sprawę, by zajął się nią wyższy umysł"
  • Otwórz oczy i nie zastanawiaj się już dłużej nad tym problemem.

Oto częsty problem, który możesz rozwiązać tą metodą. Pokłóciłeś się z bliską ci osoba. Wizualizuj waszą kłótnie, ujrzyj smutne twarze i usłysz twarde słowa. Potem powiedz, że nie chcesz kłótni, i wymaż ten obraz. Natychmiast zastąp go obrazem, na którym jesteście uśmiechnięci i razem dzielicie się szczęściem. Uwolnij ten obraz od wyższego umysłu, mówiąc, że tego właśnie pragniesz.
Zobaczysz, że rezultaty będą zaskakujące!

Metoda druga

Chcesz porozmawiać szczerze z kimś, z kim trudno Ci się porozumieć. Może to być niesprawiedliwy szef lub ktoś inny, kto jest "odporny" na twoje argumenty. W takich sytuacjach dodatkowo utrudniają emocje.

Rozwiązanie jest następujące:

Wejdź na podstawowy poziom psychiczny i poproś, aby dana osoba pojawiła się na twojej mentalnej wizji. Potem przeprowadź z nią długą, szczerą i spokojną rozmowę. Będziesz zdziwiony jak szybko takie spotkanie przyniesie rezultaty. Gdy zaczniesz stosować tą metodę, z zadowoleniem dostrzeżesz zmiany w ludziach.

Innym doskonałym sposobem na złagodzenie czyjegoś gniewu, czy złości jest wejście na podstawowy poziom psychiczny (z otwartymi oczami-wymaga to jednak wprawy) i powtarzanie w myśli "kocham cię", zwłaszcza, gdy ktoś robi Ci awanturę. Zobaczysz jak zacznie tracić pewność siebie.