Prezent na Dzień Kobiet, ale jaki? Astro…

Prezent na Dzień Kobiet, ale jaki? Astrolog doradzi.

Dobrze wybrany prezent to połowa sukcesu. Potem wystarczy tylko zadbać o miłą atmosferę i niezapomniany wieczór gotowy. Nasz astrolog podpowie Ci jak wybrać właściwy prezent dla Pań spod poszczególnych znaków zodiaku.

Każdy znak niesie ze sobą inne cechy charakteru, inne upodobania i inną energię. Sprawdź tylko, jaki znak zodiaku ma twoja wybranka, mama, siostra, teściowa a reszta już będzie prosta. I pamiętaj, bez względu na znak, kwiaty dla wszystkich Pań są obowiązkowe.

kwiat1

Pani spod znaku Barana

To kobieta energiczna i lubiące wyzwania, nie lubi monotonii i nudy. Bardzo dobrym prezentem będzie wspólna wycieczka lub nawet spacer po parku z odpowiednimi atrakcjami. Pani spod tego znaku bardzo chętnie wejdzie z tobą na szczyt górski gdzie nie grymasząc zje kanapki i będzie z tobą żartować na ten temat. Nie będziecie się nudzić i spędzicie razem niezapomniany dzień.

Pani spod znaku Byka

Pani Byk to prawdziwa estetka umiejąca docenić to, co piękne. Prezent musi być przemyślany i wybrany z uwagą, jeśli drobiazg to elegancki, jeśli biżuteria to dobrej jakości. Tu nie chodzi o wydanie zawrotnej sumy, ale o nie wybranie byle czego. Przy perfumach czy kosmetykach, koniecznie zapytaj o radę, jakąś znajomą kobietę, której szyk i elegancję sobie cenisz. Masz duże szanse, że sama jest spod znaku Byka i doradzi ci dobrze.

Pani spod znaku Bliźniąt

Pani spod tego znaku jest intelektualistką, jeśli przyjdziesz do niej tylko z czekoladkami, to popatrzy na ciebie ze zdziwieniem. Bardzo dobrym prezentem dla niej jest książka, tomik wierszy (sprawdź wcześniej, co lubi czytać), lub piękny album. Bardzo często panie w tym znaku mają zdolności do języków obcych, jeśli wiesz, że nosi się z zamiarem rozpoczęcia kursu a ciebie na to stać, może w ramach prezentu zafunduj go. Taki prezent będzie niezapomniany.

kwiat2

Pani spod znaku Raka

Pani Rak to domatorka. Najbardziej ceni sobie ciepło domowego ogniska. Możesz jej zaimponować własnoręcznie przygotowaną kolacją. Nie martw się o swoje zdolności kulinarne, przygotuj coś prostego a będzie to przyjęte z podziwem. Pamiętaj, że „je się oczami”, zadbaj o estetykę podania dań, świece i kwiaty. Wieczór na pewno upłynie wam na miłej rozmowie i w cudownych nastrojach. I serce pani Rak, będzie zdobyte.

Pani spod znaku Lwa

Pani spod znaku Lwa potrafi i lubi się pokazać. Bardzo dobrym prezentem dla niej będzie wyjście do dobrej restauracji lub na modne w tym sezonie przedstawienie. Wystarczy, że będziesz jej towarzyszyć a ona sama skupi na sobie uwagę całego otoczenia. Pamiętaj, ze dobre maniery mają dla pani Lew bardzo duże znaczenie, więc staraj się zachowywać odpowiednio do sytuacji. Czas leci, biegnij do teatru po bilety.

Pani spod znaku Panny

Pani w tym znaku bardzo często jest powściągliwa w zachowaniu i trudno ją rozgryźć. Jest na ogół osobą uporządkowaną i pedantyczną. Spóźnienie się na spotkanie wybitnie odradzamy, bo panie spod tego znaku są na to wybitnie wyczulone. Będzie to dla ciebie zaskoczeniem, ale Panny bardzo często mają zmysł techniczny i lubią nowinki. Telefon, zegarek, tablet to będzie dla niej znakomity prezent.

kwiat3

Pani spod znaku Wagi

Żeńskie Wagi mają w sobie bardzo wiele elegancji i urody, lubią dobrze wyglądać i być dobrze ubrane. Tutaj nad prezentem musisz się dobrze zastanowić, aby trafić w wysublimowany gust. Piękny szalik, rękawiczki lub eleganckie perfumy są bardzo wskazane. Czekoladki też nie mogą być rodem z PRL-u a raczej z Paryża.

Pani spod znaku Skorpiona

Pani Skorpion ma intuicję, więc musisz pamiętać, że przyjmie tylko prezent od serca. Pieniądze tu nie mają znaczenia, liczy się pomysł i fantazja. Nawet gdybyś prezent miał zrobić własnoręcznie i nie będzie on doskonały, pani Skorpion na pewno go doceni. Wyjście „na miasto” bez konkretnego planu też ucieszy panią Skorpion, bo jest osobą odważną i z poczuciem humoru.

Pani spod znaku Strzelca

Pani w tym znaku ma w sobie wiele energii ale też wiele zainteresowań. Lubi poznawać nowe rzeczy i zwiedzać nowe miejsca, jeśli zaproponujesz jej wyjście do muzeum lub zwiedzanie starówki, wcale się nie obrazi a może się też okazać, że dowiesz się od niej wielu interesujących rzeczy. Podobnie jak u Pani Bliźniak, książka to też będzie znakomity prezent dla niej.

kwiat4

Pani spod znaku Koziorożca

Pani Koziorożec jest osobą uporządkowaną i umiejąca dążyć do celu. W życiu zawodowym potrafi zajść naprawdę wysoko. Postaraj się obdarować ją czymś, co będzie jej przydatne w pracy lub w życiu codziennym. Piękne pióro do pisania byłoby dla niej bardzo dobrym prezentem, w domu dobry ekspres do kawy, a jeśli stać cię na więcej to nawet samochód. Będzie też szczęśliwa gdy zabierzesz ją na dobry koncert.

Pani spod znaku Wodnika

Pani Wodnik ma urodę, fantazję i jest oryginalna w sposobie bycia i myślenia. Tutaj czeka cię prawdziwe wyzwanie. Ona nie jest taka jak wszyscy. Może się okazać, że będzie uszczęśliwiona gdy zaprosisz ją na wycieczkę do parku linowego lub na zwiedzanie tajemniczego zamku. Kolacja przy świecach też może być, ale tylko z niespodziankami, na przykład z przygrywającymi wam na gitarach Mariachi. Musisz chyba już biec po sombrero.


Pani spod znaku Ryb

To kobieta wrażliwa patrząca na świat sercem. Doceni każdy drobiazg, bo wie że jest on darem serca. Lubi naturę i sielskie klimaty. Gdyby pogoda była odpowiednia to na pewno panią Rybę ucieszyłaby wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego, możecie tam popatrzeć na miłe jej sercu zwierzęta i przytulać się do drzew. Nawet długi spacer z psem i kwiaty będą dla niej znakomitym prezentem.