Jak rzucić urok miłosny

Jak rzucić urok miłosny

Czar miłości jest z pewnością najbardziej ulubionym i najczęściej stosowanym rytuałem magicznym.

Czary te odprawia się wówczas, gdy chcemy przywiązać do siebie kogoś, kto się nam podoba. Można uciec się do nich również wtedy, gdy się chce podczas drugiego miodowego miesiąca naprawić popsute lub nadwerężone stosunki z kimś bliskim. Sytuacją odwrotną jest, gdy chce się kogoś porzucić albo zniechęcić do siebie, wtedy odprawia się czar zerwania związku, czyli rytuał rozstania.

Rezultaty te można osiągnąć używając omówionych uprzednio kroków i zaklęć magicznych. Oto, co trzeba zrobić:

1. Przygotować dwie laleczki z czystej tkaniny i wypchać je rzeczami należącymi do osoby, na którą chcemy oddziaływać, a także na przykład suszonymi roślinami, o których wiadomo, że podlegają wpływom Wenus i Afrodyty. W tym czasie należy silnie skoncentrować się na obiekcie miłości, wspólnym szczęściu itp. Podczas przygotowywania figurek należy starać się o to, by można je było rozpoznać i odróżnić, kogo uosabiają. Tak zrobione laleczki kładzie się w końcu na ołtarzu i odprawia z nimi magiczne obrzędy.

2. Jeśli chce się wywrzeć wpływ na jakąś osobę, bardzo dobrze byłoby mieć jej fotografię. Zdjęcie to należy ustawić przed sobą na ołtarzu i kierować do niego swoje prośby lub rozkazy tak, jakby się zwracało w rzeczywistości do przedstawionej na nim osoby. Jednocześnie przed oczyma duszy, w wyobraźni powinniśmy szybko wyświetlić sobie film, żeby zobaczyć i odczuć słowa i to wszystko, co kierujemy pod adresem osoby na fotografii. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasze czary będą skuteczne, powinniśmy wytrwale powtarzać i ponawiać tę presję, raz lub dwa razy dziennie, dopóki nie osiągniemy pożądanego rezultatu. Dobrze by też było wybrać odpowiednią z punktu widzenia astrologicznego porę nocy, ponieważ podczas odpoczynku obiekt jest bardziej podatny na nasze działania. Jednak może się okazać, że zanim uda nam się zrealizować cel, przyjdzie nam czekać wiele tygodni albo nawet miesięcy.

 Czasami zdarza się również, że musimy się bronić przed niepożądanymi czarami skierowanymi na nas przez innych albo odczynić urok i uwolnić się spod tych czarów, które na ogół są szkodliwe. Są to:
- odczynianie rzuconego uroku,
- zapewnienie sobie ochrony przed rzuceniem uroku,
- odczynianie bardzo silnych (potężnych) uroków,
- odczynianie bardzo silnych uroków za pomocą laleczki woodoo i wiele innych.

Także w tym wypadku przygotowujemy laleczkę, figurkę z wosku, ale tym razem przedstawiającą nas samych, nadajemy jej imię na ołtarzu i mówimy, że jest to nasze uosobienie. Wiedząc, gdzie odczuwamy, że wywierany jest na nas nacisk, w analogiczne miejsce kłujemy laleczkę szpilką; postępujemy przy tym zgodnie z odpowiednimi regułami.

 Inna procedura służąca temu samemu celowi to ćwiczenia oddechowe:
głębokie wdechy i wydechy. Jeżeli ćwiczymy w mieszkaniu, połóżmy się wygodnie z zamkniętymi lub otwartymi oczami, a jeśli w pracy lub na ulicy, dostosujmy oddychanie do stawianych kroków. Możemy na przykład robić to tak: pięć kroków - wdech, pięć kroków -przerwa i pięć kroków - wydech. Poprzez koncentrację myśli i medytację wysyłamy fale znoszące złe czary.

Jednocześnie dobrze jest powtarzać sobie:

Mój zły nastrój już znika. Jestem w doskonałym nastroju i w nim pozostanę.
Udaje mi się skutecznie odpierać wszelkie wrogie wpływy dochodzące
z zewnątrz...

Jeśli okazuje się, że konieczne jest dłuższe odprawianie magii, można ten rytuał przedłużyć w odpowiedni sposób. Gdy znajdujemy się w grupie, siła fluidalna naszego oddziaływania jest znacznie większa. Wola i pragnienie wielu osób nakierowane na identyczny cel przynoszą rezultaty zdecydowanie lepsze i dłużej trwające.

Wróżka, tarot, runy, horoskop, sennik, astrologia!

Wróżka Ewa