Jak chronić się przed negatywną energią

Jak chronić się przed negatywną energią

Każdy człowiek jest źródłem energii. Pozytywnej jak i negatywnej. Złe energie innych ludzi nie mogą wyrządzić Ci krzywdy, jeśli im na to nie pozwolisz.

Tarcza ochronna będzie cię bronić przed złymi wpływami z zewnątrz. Więcej kłopotów przysparza negatywna energia, którą sam wytwarzasz. Jeśli wytwarzasz negatywną energię będzie wracać do ciebie jak bumerang.

Nie możesz się obronić przed własną negatywna energią. Sam ją wytworzyłeś jest twoja i prędzej czy później będziesz musiał stawić jej czoło. Zanim wpadniesz w panikę wiedz, że istnieją skuteczne sposoby przeciwdziałania negatywnej energii, którą generujesz tak, żebyś nie musiał odczuwać wszystkich złych skutków. Polega to na tym, że likwidujesz ją za pomocą wielkiej dawki pozytywnej energii. Podam przykład: mówisz np. o kimś niedobrze i powodujesz, że człowiek ten ma kłopoty: wytworzyłeś w ten sposób energie karmiczną i w ten sposób tworzy się potrzeba, by jako przeciwwaga powstała pozytywna energia (karma).

Jeśli nic nie zrobisz negatywna karma wróci do ciebie - może zostaniesz niesłusznie oczerniony, a może stanie się coś innego. " Prawo dziesięciokrotności "stosuje się tak samo do karmy negatywnej jak i pozytywnej, dlatego możesz otrzymać jej w zamian dziesięć razy więcej. Ale wcale nie musi do tego dojść. Możesz uniknąć negatywnej karmy, tworząc jej przeciwwagę w postaci karmy pozytywnej. Podaję przykładowo, jak możesz to osiągnąć:

1. Zmień stan świadomości
2. Przebacz sobie i poproś o przebaczenie osobę, którą skrzywdziłeś. Poproś o to za pośrednictwem wyższego umysłu, który ogarnia was oboje.
3. Prześlij tej osobie miłość, odwagę i spokój.
4. Wizualizuj tę osobę z przywróconą dobrą reputacja, otaczaną coraz większym szacunkiem itp.
5. Zaprogramuj siebie jeszcze raz, żeby zdawać sobie sprawę, kiedy masz zamiar wytwarzać negatywną energię: wtedy będziesz mógł natychmiast ten problem zahamować

Oczywiście, jeśli coś wymaga naprawy na planie fizycznym, także powinieneś to uczynić. Używając pozytywnej energii możesz zminimalizować a czasami nawet wyeliminować potrzebę przeciwdziałania złej energii powstałej w wyniku nierozważnego postępowania. Tej metody nie można wykorzystywać do tego by robić, co ci się żywnie podoba, a później unikać konsekwencji. Takie zachowanie przynosi zgubne skutki.