Horoskop astrologiczny na wakacje

Horoskop astrologiczny na wakacje

Zaplanuj urlop zgodnie ze Swoim znakiem zodiaku. Zagwarantuj Sobie udane wakacje. Gdzie masz wyjechać? To warto przeczytać.

Baran

Znak żywiołowy i ruchliwy. Nie lubi siedzieć w miejscu i uwielbia gdy wiele się dzieje. Górska pustelnia, to nie dla Ciebie. Jedź tam, gdzie możesz wiele zobaczyć i zwiedzić. Towarzystwo innych Ci nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, świetnie nawiązujesz nowe kontakty. Safari, to przygoda dla Ciebie. W Polsce wybierz wczasy z atrakcjami turystycznymi i salą do ćwiczeń. Na wczasy zagraniczne wybierz kraj radosny z żywiołowymi ludźmi, mogą być Włochy lub Hiszpania.

Byk

Lubisz wygody i dobre jedzenie. Wybierz wczasy, które Ci to zapewnią. Namiot i menażka, to nie dla Ciebie. Byk jest estetą, więc zwróci uwagę na szczegóły i wystrój wnętrz. Towarzystwo w którym spędzasz wakacje też ma swoje znaczenie, ludzie powinni być kulturalni i umiejący się zachować. Nie lubisz dużego zgiełku, cenisz sobie komfort i spokój. W Polsce wybierz dobry ośrodek ze świetną kuchnią. Na wycieczkę zagraniczną wyjedź do Francji. Zamki na Loarą, to coś dla Ciebie.

Bliźnięta

Twoja niespokojna natura gna Cię przed siebie. Szybko się nudzisz, więc wczasy spędzone tylko w jednym miejscu, to nie dla Ciebie. Lubisz spotykać ciekawych ludzi, którzy mają swoje zainteresowania. Na wakacje, najlepsze dla Ciebie będzie odwiedzenie, i morza, i gór. W Polsce wybierz wczasy tematyczne. Może czas na wakacyjny kurs nurkowania lub wspinaczki. Za granicę jedź tam, gdzie są i góry i morze razem. Chorwacja, to świetny kierunek dla Bliźniąt.

Rak

Nie lubisz zgiełku i wielkich ośrodków. Natura Raka jest spokojna i wycofana. W zasadzie niechętnie ruszasz się z domu, bo swój dom najbardziej lubisz. Na myśl o wakacjach dopada Cię ból głowy. Dla Raków najlepsza jest własna działka lub domek wczasowy. W Polsce wybierz agroturystykę gdzie poczujesz się jak w domu. Na wycieczkę zagraniczną jedź do Czech lub na Słowację, niedaleko i życzliwi ludzie wśród, których poczujesz się jak u siebie.

Lew

Lew to prawdziwy „król życia”. Lubisz być w centrum zainteresowania i gdy wszyscy zwracają na Ciebie uwagę. Obozy wędrowne po górskich szlakach, to nie dla Ciebie. Nie przeszkadza Ci zgiełk i liczne towarzystwo. Na wakacje wyjedź ze znajomymi lub w większym gronie rodzinnym. Mają być tańce i wesołe spotkania przy grillu. W Polsce wybierz wczasy nad morzem w dobrym ośrodku, bo uwielbiasz słońce. Na wycieczkę zagraniczną jedź do Włoch lub Grecji, to coś dla Ciebie.

Panna

Panna jest z natury uporządkowana i logiczna. Twój wyjazd na wakacje musi być zaplanowany dużo wcześniej. Nie lubisz niespodzianek. Zanim coś wybierzesz sprawdź wszystko dokładnie. Panny uwielbiają udogodnienia cywilizacji, więc musisz się znaleźć w miejscu, gdzie twój telefon ma dobry zasięg i jest dostęp do internetu. W Polsce wybierz wczasy podczas których, uda Ci się zwiedzić parki techniki lub zabytki dużych miast. Na wycieczkę zagraniczną wybierz Holandię lub Niemcy, ich porządek i planowanie wszystkiego, na pewno Ci się spodoba.

Waga

Waga jest z natury spokojna i pewna siebie. Należysz do ludzi dobrze wychowanych, najważniejsze jest to, z kim jedziesz, a nie gdzie. Niekulturalni ludzie mogą Ci zepsuć każde wakacje, nie znosisz tego. Przy wyborze miejsca, w które się udasz trudno Ci podjąć decyzję i długo się wahasz. W Polsce wybierz wczasy, gdzie z góry będziesz wiedzieć kogo spotkasz i nikt Cię nie zaskoczy swoim zachowaniem. Na wycieczkę zagraniczną wybierz się do krajów, w których ludzie są kulturalni i zdystansowani, najlepsza będzie Norwegia lub Szwecja.

Skorpion

Skorpion ze swoją tajemniczą i niezależną naturą może pojechać wszędzie. Ludzie Ci nie przeszkadzają, świetnie dajesz sobie z nimi radę, czują też przed Tobą respekt. Skorpion może się udać na samotną wycieczkę, ale też i na wyjazd grupowy, w zasadzie bez różnicy. Posiadasz szósty zmysł i z góry wiesz, co się stanie. W Polsce wybierz na wczasy „miejsca mocy”, może czas odwiedzić czakram na Wawelu. Na wycieczki zagraniczne najlepsza będzie dla Ciebie Norwegia kolebka Wikingów lub Wyspy Brytyjskie i ośrodki kultu Druidów.

Strzelec

Strzelec ma naturę niezależną i nie lubi się nudzić. Wakacje dla Ciebie powinny być ciekawe z wysiłkiem fizycznym, ale bez przesady. Strzelec pójdzie na wycieczkę w góry i tak samo chętnie zwiedzi dobre muzeum. Jest ciekawy świata i innych ludzi. Na wczasy w Polsce wybierz miejsce, które będzie bazą wypadową dla wycieczek. Równie dobrze może być to miejsce nad morzem, jak i w górach. Zwiedzisz okolicę i dowiesz się coś nowego. Za granicę jedź tam, gdzie też możesz połączyć zdobywanie wiedzy z ruchem. Najlepsze dla Ciebie będą Włochy lub Francja.

Koziorożec

Koziorożcowi bardzo trudno wyjechać na wakacje, ponieważ ma wiele obowiązków. To najpracowitszy ze znaków. Na wakacje raczej planujesz remont mieszkania, lub załatwienie zaległych spraw. Koziorożce są z natury oszczędne, więc zanim gdziekolwiek wyjadą dokładnie sprawdzą ceny. Nie lubisz zgiełku i dużego ruchu. Wielkie ośrodki i hotele, to nie dla Ciebie. W Polsce wybierz spływ kajakowy lub wycieczkę górską w miłym towarzystwie. Na wycieczkę zagraniczną najlepsza dla Ciebie będzie Szkocja, Irlandia lub Wielka Brytania.

Wodnik

Wodnik to prawdziwa zagadka i oryginał. Tak samo dobrze czuje się na zjeździe naukowym, jak i u cioci na imieninach. Wodnik jest jak kot, chodzi własnymi drogami. Decyzję podejmujesz pod wpływem impulsu, równie dobrze możesz w czasie wakacji odwiedzić rodzinę, jak i wyjechać na drugi koniec świata. Nuda, to nie dla Ciebie i wszędzie potrafisz znaleźć coś ciekawego. W Polsce wybierz to miejsce, w którym jeszcze nie byłeś. Nie ma znaczenia, czy w górach, nad morzem, czy nad jeziorami. Na wycieczkę zagraniczną możesz pojechać wszędzie, aby tylko w nowe miejsce.

Ryby

Ryba, to człowiek patrzący sercem. Nie lubisz nerwowej atmosfery i rywalizacji. „Szpanerskie” miejsca, gdzie ludzie popisują się bogactwem, to absolutnie nie dla Ciebie. Kochasz kontakt z naturą i dobrymi ludźmi. Nie znosisz krzyku i nerwowości. W Polsce wybierz miejsce, gdzie kontakt z naturą Sobie zapewnisz i może będzie jeszcze przy okazji jakieś mini zoo. Gospodarstwo agroturystyczne, to coś dla Ciebie. Na wycieczkę zagraniczną możesz pojechać wszędzie, gdzie ludzi są gościnni i życzliwi. Włochy, Hiszpania, lub Węgry, to właściwy kierunek.

Horoskop przygotował dla Ciebie: Nostradamus