Wiktoriańskie karty kwiatowe i ich moc

Wiktoriańskie karty kwiatowe i ich moc

Wróżenie z kart tarota jest metodą znaną od wielu setek lat. Często mówi się, że tarot jest najczęstszym z możliwych luster. Czy w talii wiktoriańskich kart kwiatowych można odbić siebie i swoją duszę?

Wróżenie z kart tarota jest metodą znaną od wielu setek lat. Często mówi się, że tarot jest najczęstszym z możliwych luster. Czy w talii wiktoriańskich kart kwiatowych można odbić siebie i swoją duszę? Czym charakteryzują się owe karty i w jakich sprawach ich najlepiej używać?

Każdy człowiek zastanawia się nad tym, jak będzie wyglądało jego życie za kilka lat. Pragnienie poznania przyszłości jest niewątpliwie bardzo silne i istnieje od zarania dziejów. Mimo tego, że żyjemy w czasach niesamowitego rozwoju technicznego, ludzie często skłaniają się ku kartom i wizjonerom. Wróżba dla Ciebie, jaką są karty Tarota, jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób ciekawych swojego życia, chcących doświadczyć przepowiedni na własnej skórze.

Wróżba dla Ciebie - jaką moc mają wiktoriańskie karty kwiatowe?

Inną nazwą owych kart jest Harmonious Tarot, w polskim tłumaczeniu znany jako Tarot Harmonii. Talia charakteryzuje się pięknem, wysmakowaniem oraz subtelnością. Harmonious Tarot jest hołdem złożonym twórczości znanego angielskiego malarza, projektanta i ilustratora Waltera Crane'a, żyjącego
i tworzącego w XIX wieku. Jego rysunki idealnie wpisują się w symbolikę kart Tarota. Cechą charakterystyczną kart Tarota Harmonii są ilustracje przedstawiające liczne kwiaty i światło - które są symbolem ładu i porządku. Rysunki przedstawione na kartach są kombinacją stylu wiktoriańskiego
i wiejskiego ogrodu kwiatowego, podobnego do obrazów z epoki wiktoriańskie. Co ciekawe, talia wiktoriańskich kart kwiatowych jest wybierana przede wszystkim przez kobiety.

Tarot - podobnie jak horoskopy przepowiada przyszłość

Harmonious Tarot to talia, która świetnie sprawdzi się w pytaniach o miłość i sprawy sercowe, które są tak bardzo ważne w życiu każdego z nas. Dobrze sprawdza się również w sprawach dotyczących naszej najbliższej rodziny i przyjaciół. Dlatego owe karty tak jak i horoskopy nadają się idealnie jako wróżba dla Ciebie na Walentynki czy wieczór panieński. Wiktoriańskie karty kwiatowe posiadają solidnie opracowany dwór denatów, przez co karty dobrze pracują przy pytaniach o majętek, pracę zarobkową i twórczą. Jest to bardzo ważne, ponieważ w epoce wiktoriańskiej to właśnie stan posiadania determinował życie danego człowieka (stąd wzięła się nazwa kart). Dodatkowo, ogromna ilość elementów natury pozwala na wróżenie w sprawach dotyczących zdrowia, diety, zmian trybu życia i rekonwalescencji.

Tarot - Twoja odpowiedź na pytania

Tarot to niewątpliwie odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Szczególnie wiktoriańskie karty kwiatowe, które mogą być rozwiązaniem wszelakich problemów (miłosnych, zdrowotnych czy rodzinnych). Wystarczy jedynie spróbować i przekonać się na własnej skórze jak ogromną i niezwykłą siłę posiadają wiktoriańskie karty kwiatowe.