Karty Lenormand, odpowiedzą na Twoje pyt…

Karty Lenormand, odpowiedzą na Twoje pytania

Łączące ze sobą przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość - wyjątkowe karty Lenormand pozwolą odczytać nasze przeznaczenie. W jaki sposób ich używać? Czy są równie interesujące jak popularne karty Tarota?

Wróżby online z kartami

Karty Lenormand nie są tak popularne jak karty Tarota, ale równie interesujące i wyjątkowo oryginalne. Nie ma w nich takiego przepełnienia symboliką jak w kartach Tarota, dzięki czemu są bardziej dosłowne i proste - konkretne elementy posiadają konkretne znaczenie. Zostały stworzone przez francuską wróżkę Marie-Anne Lenormand, która nauczyła się czytać karty i przewidywać przyszłość od Cyganów. Lenormand udzielała porad m.in. Napoleonowi Bonaparte i jego żonie Józefinie.

Karty wykorzystywane są do kompleksowych wróżb, łączących ze sobą przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość. Daje to pełny obraz sytuacji życiowej danej osoby. Doświadczone wróżki online z dobrą intuicją, mogą za ich pomocą stawiać bardzo precyzyjne wróżby.

Skuteczna pomoc od wróżki online z kartami Lenormand

Talia kart Lenormand złożona jest z 36 kart podzielonych na 3 grupy: pozytywne - 22 karty, negatywne - 9 kart oraz neutralne - 5 kart. Nie istnieje tu, jak w przypadku kart Tarota, pozycja odwrócona, czyli niezależnie jak karta została ułożona, zawsze będzie to pozycja prosta. Karty neutralne przejmują znaczenie sąsiadujących kart negatywnych, bądź pozytywnych, natomiast karta pozytywna łagodzi wymowę karty negatywnej. Każda karta ma przyporządkowany numer oraz jedną z kart klasycznych. Bardzo ważne jest, aby podczas wróżby online nie odczytywać kart pojedynczo a w parze z inną kartą.

Parowanie kart jest tutaj podstawową zasadą odczytu. Dobra wróżka online posługuje się nie tylko świetną znajomością znaczeń każdej z kart, ale też wie, jakie związki między nimi zachodzą. Istotny jest tu również kierunek patrzenia poszczególnych kart, czyli to co znajduje się przed i co znajduję się za nimi.

Wróżby online dla każdego

Wróżby online to doskonała propozycja dla dzisiejszego, żyjącego w ciągłym biegu społeczeństwa, a korzystając z pomocy doświadczonej i sprawdzonej wróżki online, mamy pewność, że zgłębiła wszystkie tajniki rozkładania kart i jest w stanie udzielić nam dokładnej i całościowej porady. Dodatkowo karty Lenormand, cechują się bardzo dużą precyzyjnością, zapewniają też nieoczekiwane rozwiązania. Wszystko się tu ze sobą łączy - bieżąca sytuacja, z tym co już się wydarzyło i co dopiero będzie miało miejsce. To świetny sposób na poznanie swojej przyszłości.