Nieszczęśliwie zakochani

Nieszczęśliwie zakochani

Wiele osób doświadcza nieszczęśliwej miłości. Miłości bez wzajemności, która może być powodem obsesji i stworzyć nam prawdziwe piekło na ziemi.

W takim stanie nie jesteśmy zdolni zrozumieć, że tak bywa. Zakochujemy się, a obiekt naszych uczuć nie odwzajemnia ich w takim stopniu, jak byśmy tego oczekiwali. A zdarza się, że nawet nas nie zauważa albo wręcz odrzuca nasze względy.

Serce nie sługa

Pomimo tego, że wiemy o tym, że ona jest zajęta, a on kocha kogoś innego trudno jest nam się z tym faktem pogodzić. Liczymy na to, że przedmiot naszych westchnień zwróci na nas uwagę, kochamy i czekamy. Za wszelką cenę pragniemy nawiązać kontakt z obiektem obsesji, jednak mimo starań, nie otrzymujemy tego, co chcemy. Z czasem pogrążamy się w manipulacji i tracimy do siebie szacunek. Narasta spirala uzależnienia, czujemy się zupełnie bezsilni.

On Cię nie kocha

Karty Tarota, w których szukasz rady mogą Ci powiedzieć, czy ktoś kocha czy nie kocha, czy jest wierny czy zdradza. Można też uzyskać od nich informację, że obiekt Twoich westchnień nie jest dla Ciebie i nigdy Cię nie pokocha, że jest zainteresowany kimś innym i nie będziecie razem.
I tak na przykład w Arkanach Wielkich kontaktu z kobietą unika Pustelnik. Pomimo tego, że ją widzi, nie korzysta z okazji, aby przebywać w jej towarzystwie, nie jest nią zainteresowany. Na brak zaangażowania w daną relację mogą wskazywać również karty – Sąd i Sprawiedliwość.

W Arkanach Małych natomiast karty mieczy symbolizują odcinanie się od uczuć, zamknięcie na miłość oraz chłód w tej sferze. Wyjątek stanowi karta 6 mieczy, przy której istnieje szansa, ze ktoś zmieni do nas nastawienie, coś poczuje, otworzy się. Karta 4 denarów informuje, że ktoś może być w innym związku lub jest zamknięty we własnym świecie i nie w głowie mu amory.

Co z oczu to z serca

Czasami lepiej nie pogarszać własnej sytuacji i dbać o zachowanie równowago psychicznej. Dlatego warto się wycofać, po prostu odpuścić i odciąć się od tego. Tylko takie zachowanie może przynieść Ci ulgę. Nie sprawdzaj co u niego, jakie zdjęcie dodał lub kogo przyjął do grona znajomych. Wyrzuć wszystko co Ci się z nim kojarzy. Po co się niepotrzebnie zadręczać?

Rozpocznij pracę nad sobą i pomyśl o sobie. Zmień otoczenie i odpocznij. Może pomóc Ci w tym wyjazd i znalezienie się w nowym środowisku. Zajmij sobie czas tak, abyś o nim nie myślała. Podejmij nowe hobby lub zmień pracę. Jeżeli znajdziesz nowe zainteresowanie, coś co cię całkowicie pochłonie i sprawi przyjemność, to przestaniesz myśleć o rzeczach mniej ważnych. Pokochaj siebie, rozpieszczaj i poczuj się z tym naprawdę dobrze. Kup sobie piękną biżuterię lub modny ciuszek, umów się na zabiegi spa. Otwórz się na nowe znajomości, a wielka miłość nadejdzie we właściwym momencie i najprawdopodobniej wtedy kiedy się tego najmniej będziesz spodziewać.


 Autorką artykułu jest wróżka Perełka

Zadzwoń do wróżki, która napisała ten artykuł!

perelka1