Możesz zdjąć klątwę z Siebie i lepiej ży…

Możesz zdjąć klątwę z Siebie i lepiej żyć.

Zdejmowanie klątwy z samej siebie. Wykonuj ten czaru gdy jesteś pewna że nikt cię nie zobaczy !

Jak zdjąć klątwę?

Niezbędne akcesoria:
1 różowa świeca
1 zielona świeca
1 czarna świeca
1 butelka z wodą
1 zielony barwnik (najlepiej barwnik spożywczy, ewentualnie farbki wodne lub akwarele)

 

  • Zamknij wszystkie drzwi, okna zasłoń zasłonami i zaciągnij żaluzje.
  • Zapal świece zapalaczem (nigdy nie używaj zapałek !).
  • Dodaj 3 tabletki barwnika do butelki wody.

Wyobraź sobie jak rzucony na ciebie czar lub klątwa podnosi się ponad ciebie i opuszczając cię - zaczyna powracać do nadawcy wraz z tym jak powoli wylewasz wodę z butelki na każdą świecę, aż do ich zgaszenia.
Gdy świece zostaną zgaszone do końca wodą, a woda z butelki wykorzystana, czar jest dokonany.

Zostań najważniejszą osobą w swoim życiu. Największy wpływ na swoje życie masz właśnie Ty. Nie los, inni ludzie, zewnętrzne okoliczności albo obiektywne przyczyny, ale Ty.

Ceń własną osobę. Człowiek bez poczucia godności, który nie zna swojej wartości, nie może być z siebie zadowolony. Nie może w takim razie lubić, szanować oraz docenić wartości innych ludzi. Jak oni mieliby wtedy docenić jego? Uwierz, że Twoja wartość jako człowieka jest większa od domniemanej. Uwierz w to, że potrafisz zdziałać dużo więcej. W chwili, kiedy w to uwierzysz, nic Cię nie zatrzyma.

Większość z nas już od dzieciństwa i przez całe swoje życie jest motywowana w przewadze negatywnie. Żyjemy zniewoleni zakazami i nakazami, które nas obowiązują i które załamują naszą wiarę we własne siły. Tylko czasem doznajemy chwil sukcesu. Uświadomienie sobie, że można się wyzwolić, że istnieje inne spojrzenie na świat, jest dla nas wstrząsem.

Ale początkowy euforyczny zapał ze świadomością lepszej drogi, jeszcze nie znaczy, że z niej skorzystamy. Musimy podjąć walkę ze swoją podświadomością pełną negatywnych "muszę". Boimy się uwierzyć, że uwolnienie się z wewnętrznej niewoli mogłoby być takie proste, a nie wiemy, jak to zrobić, jeżeli z Tobą jest tak samo przyjmij z zaufaniem pomoc i zawsze się odwdzięcz na kimś innym.