Oczyszczanie energetyczne - zdrowa i pię…

Oczyszczanie energetyczne - zdrowa i piękna aura

Wszystkie etapy życia podlegają procesowi wymiany energii - dobrej i zlej - one razem gwarantują równowagę w życiu. Zdarza się, że pod wpływem rozmaitych czynników równowaga zostaje zachwiana? Jak więc sobie poradzić z nadmiarem negatywnej energii?

Cały nasz świat składa się z energii. Jest ona wokół nas, a także i my sami się z niej składamy. Wszystkie etapy życia podlegają procesowi wymiany energii - dobrej i zlej - one razem gwarantują równowagę w życiu. Jednak zdarza się, że pod wpływem rozmaitych czynników równowaga ta zostaje zachwiana, a my zostajemy ogarnięci nadmiarem negatywnej energii. Jak sobie z tym poradzić? Co możemy z tym zrobić? Odpowiedzią jest dobra wróżka i oczyszczanie aury.

Dobra wróżka, a oczyszczanie aury

Wspomnieliśmy, że świat składa sie z energii - jak się ona jednak wiąże z aurą? Czym ona jest? Aura to właśnie nasza zewnętrzna energia - tarcza chroniąca nas przed rozmaitymi zakłoceniami generowanymi przez innych ludzi. Gdy jest ona zdrowa, to działa na naszą korzyść - przyciąga dobro, szczęście i dobrych ludzi. Jednak pewne czynniki - takie jak nasze własne negatywne myśli, brak troski o siebie, czy choroby - a także uroki i wszelakie nieżyczliwości innych względem nas mogą zakłócać równowagę naszej aury i zanieczyszczać ją. To w efekcie sprowadza na nas niepowodzenia i nieszczęścia, które często trudno jest racjonalnie wytłumaczyć. Dobra wróżka jest jednak w stanie od razu wychwycić powód tych niepowodzeń, dostrzegając zmiany w aurze. Niektóre wróżby internetowe mogą oferować pomoc w oczyszczaniu aury, jednak należy korzystać ze sprawdzonych źródeł, dobrych i życzliwych wróżek.

Oczyszczanie aury, a magiczne wróżby

Należy odróżnić oczyszczanie aury od dostępnych w sieci wróżb. Magiczne wróżby mogą pomóc w odgadnięciu przyszłości, a także w zapewnieniu powodzenia, jednak podstawą jest czynne działanie. Zaburzona aura potrzebuje naszego aktywnego działania, a także pomocy specjalisty - dobrej wróżki, która prawidłowo odczyta aurę, a także dopasuje sposób jej oczyszczania. Zdrowa aura ma jasne, intensywne barwy - u ludzi szczęśliwych jest także obszerna - charakteryzuje ona osoby, które potrafią czerpać radość z życia. Osoby zrezygnowane, nieszczęśliwe posiadają aurę przesiąkniętą ciemnymi barwami, szarościami. Jest ona także mniejsza, przez co osoba taka jest bardziej narażona na zły wpływ negatywnych czynników.

Wróżby internetowe, kryształy, dym i inne sposoby na oczyszczenie aury

W celu oczyszczenia aury najlepszym rozwiązaniem będzie naprawdę dobra wróżka. Lecz także sami możemy wpłynąć na jej lepszą formę za pomocą drobnych zabiegów. Do polecanych sposobów na oczyszczenie aury należą - kąpiele solne - aby jej zażyć potrzeba zanurzyć się w ciepłej wodzie z solą morską. Dym i okadzanie mieszkania - to jedna z powszechniejszych metod. Umieszczenie kryształów w domu i noszenie ich przy sobie. A także magiczne wróżby u enernetycznego specjalisty. Aby mieć pewność, że nasza aura jest zdrowa, czysta i dobra, najlepiej jest zaufać specjalistom - nasze życie będzie o wiele łatwiejsze niż z brzemieniem nagromadzonej negatywnej energii.