Feng Shui - starożytna sztuka planowania…

Feng Shui - starożytna sztuka planowania przestrzeni

Feng Shui to filozofia oparta na tym co niewidzialne, której celem jest uzyskanie harmonii przepływu energii. Jakie znaczenie w naszym życiu mają te dwa żywioły? Czy dobra wróżka pomoże nam zrozumieć ich symbolikę?

Wróżka - pomoże zrozumieć założenia Feng shui

Feng shui to starożytna chińska praktyka planowania przestrzeni, dzięki której uzyskuje się harmonię przepływu energii we wnętrzu i nie tylko. W starożytności według zasad Feng shui planowano rozkład miast, wsi, budynków mieszkalnych i gospodarskich. Nasza wróżka pomoże zrozumieć symbolikę tej filozofii, opartej na tym co niewidzialne (wiatr) i nieuchwytne (woda). Te dwa żywioły zawarte w nazwie Feng shui mają kluczowe znaczenie w naszym życiu. Ta filozofia Dalekiego Wschodu, mimo że niezwykle skuteczna i dająca wyjątkowe efekty, nie jest łatwa, dlatego w jej zrozumieniu pomoże Ci nasza wróżka online, zapoznając z głównymi założeniami Feng shui. Nieraz małe drobiazgi usunięte z najbliższej przestrzeni mogą zdziałać prawdziwe cuda, dlatego warto poznać bliżej tę starożytna sztukę.

Wróżka online - pokaże jak wprowadzić ład i porządek do wnętrza i Twojego życia

Zanim nasza wróżka online pomoże Ci poddać się filozofii Feng shui, konieczne jest poznanie podstawowych zasad panujących w świecie wypełnionym Feng shui. Fundamentami tej filozofii jest obecność pięciu żywiołów (drzewo, ogień, ziemia, metal i woda), planowanie przestrzeni oparte na siatce Bagua (podporządkowane ośmiu dziedzinom życia: kariera, wiedza, rodzina/zdrowie, bogactwo, sława i stopień, małżeństwo, dzieci, pomocni ludzie) oraz harmonia zapewniona przez Yin i Yang. Tylko po zrozumieniu siły tych czynników, możliwe będzie sprawienie, by magiczne wróżby zgodne z zasadami Feng shui wprowadziły ład i porządek do Twojego wnętrza i Twojego życia.

Magiczne wróżby - oparte na zasadach Feng shui

Magiczne wróżby oparte na filozofii Feng Shui sprawiają, że w domu zapanuje harmonia i spokój, które będą miały bezpośredni wpływ na wszystkie sfery naszej codzienności. Najważniejsze jest, by nie dopuścić do pojawienia się dominującego elementu. Pomiędzy wszystkimi dziedzinami życia musi panować równowaga. Tylko w ten spsoób osiągniemy szczęście. Pamiętajmy, że filozofia ta służy jako zbiór wskazówek, wytycznych, które ułatwiają w planowaniu otaczającej nas przestrzeni w taki sposób, byśmy czuli się w niej komfortowo i bezpiecznie. Kierując się tymi zasadami osiągniemy radość i spełnienie, dlatego nie zwlekaj i sprawdź już dziś na czym polega filozofia Feng shui w praktyce i skontaktuj się z naszą wróżką.