Ty też możesz być jasnowidzem

Ty też możesz być jasnowidzem

Możesz wykorzystać umysł i umiejętności wizualizacji do tego by używać zdolności parapsychiczne w praktyce. Oczywiście nie wystarczy tylko zamknąć oczy. Musisz przygotować zmysły i umysł, żeby zrobiły to co chcesz.

Osiągniesz to powtarzając podane ćwiczenia tak długo aż twój umysł zrozumie, że naprawdę chcesz rozwinąć i wykorzystać swoje zdolności parapsychiczne. Niektórym przyjdzie to stosunkowo łatwo inni będą potrzebowali trochę więcej czasu. Sekret tkwi w wytrwałości i determinacji, jeśli chodzi o trening umysłu.

Podświadomy umysł ma pewne bardzo szczególne właściwości, uważa się, że funkcjonuje on w zakresie fal alfa. Zapamiętaj, że kiedy zamkniesz oczy, twój mózg zacznie generować silne fale alfa, co oznacza, że masz wtedy doskonały dostęp od swojej podświadomości. Podświadomy umysł nie myśli, nie rozumie, ani nie wyciąga wniosków, nie rozumie zła ani dobra, ani też nie wie, co jest słuszne a co nie. Podświadomy umysł robi po prostu to, co się mu każe, jest jak posłuszny służący, który wypełnia polecenia, nigdy ich nie kwestionując. Gdybyś dostatecznie często wmawiał sobie, że jesteś głupim niezdarnym idiotą, twój podświadomy umysł zacząłby interpretować te słowa jak rozkaz i po pewnym czasie rzeczywiście zachowałbyś się niemądrze , niezręcznie i idiotycznie. gdybyś dostatecznie często powtarzał, że możesz i chcesz wykorzystywać zdolności parapsychiczne w praktyce, twój podświadomy umysł zinterpretowałby to jako polecenie i zacząłby z powodzeniem realizować swój zamiar.

Rozwój zdolności parapsychicznych jest kwestią wyboru. Sam programujesz swój umysł informacjami, które umożliwiają ci używanie tych zdolności, kiedy tylko chcesz. Wykreowanie psychicznej tarczy jest jednoznaczne z zaprogramowaniem z podświadomego umysłu, żeby ignorował programy innych osób i postępował zgodnie z programem, który sam sobie narzuciłeś.

Zamieszczam serie prostych ćwiczeń, które możesz wykonać w ciągu paru minut (a często nawet kilku sekund) w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie, pozwolą ci osiągnąć tyle na ile zasługujesz. Nie ma żadnego z przymusu żebyś robił którekolwiek z tych ćwiczeń. Możesz zrobić je wszystkie, jeśli tylko chcesz, możesz wybrać niektóre. To zależy tylko od ciebie.
Znam wiele metod rozwoju zdolności parapsychicznych. Proponuję te metody, które wiem, że są skuteczne.
Często wspominałem o przesyłaniu drogą parapsychiczną miłości pokoju, odwagi i pomocy innym ludziom. Można zrobić to całkiem prosto, udając się na poziom parapsychiczny, wizualizując to co powinno być zrobione i wypowiadając w myśli swoje intencje. Jeśli chcesz przekazać danej osobie miłość wizualizujesz tę osobę mentalnie i mówisz: "Kocham cię i przekazuję ci miłość przez kosmiczną świadomość"

Osiągnięcie poziomu podstawowego

1. Odpręż się w spokojnym miejscu
2. Zamknij oczy
3. Wyobraź sobie spiralne schody z dziesięcioma stopniami prowadzącymi na niższe piętro.
4. Wizualizuj siebie na najwyższym stopniu schodów.
5. Zejdź na dziewiąty stopień i w myśli powiedz do siebie " głębszy poziom psychiczny".
6. Wizualizuj w ten sposób zejście ze wszystkich stopni.
7. Kiedy będziesz na pierwszym powiedz: "jestem teraz na bardzo silnym poziomie psychiki, który mogę wykorzystać do udanego działania parapsychicznego. Mogę dotrzeć na ten poziom, kiedy tylko zechce, z oczami zamkniętymi lub otwartymi: wystarczy, że zapragnę tu się znaleźć i policzę od 1 do 3"
8. Otwórz oczy

Powinieneś powtarzać to ćwiczenie, co najmniej raz w tygodniu przez miesiąc. Nauczyłeś się osiągać silny poziom psychiczny, wyrażając takie pragnienie i licząc do 5 do 1. Na poziomie podstawowym możesz wykonywać prawie wszystkie czynności parapsychiczne. Głębsze poziomy są często potrzebne do specjalnych zadań takich jak regresja do dawnego życia, progresja w przyszłość czy pogłębianie związku ze świadomością kosmiczną.