Jasnowidzenie - tajemnicza zdolność

Jasnowidzenie - tajemnicza zdolność

Jasnowidzenie to bez wątpienia, jedna z najbardziej upragnionych paranormalnych zdolności. Odkrywanie przyszłości zdobywa coraz więcej zwolenników. Jednak czy ten fascynujący dar jest w stanie rozwikłać zagadki losu?

Niesamowity dar jasnowidzenia

Od zarania dziejów ludzie interesowali się tajemnicami życia, a co za tym idzie odkrywaniem przyszłości, a może jeszcze bardziej przeszłości. Korzystali z usług dobrych wróżek, jasnowidzów czy wyroczni, z których do najsłynniejszych zaliczyć można mitologiczną Pytię. Sława tej wyroczni delfickiej była tak wielka, że jej przepowiednie miały znaczący wpływ na religię, politykę i prawa starożytnej Grecji, a nawet na dzieje narodów.

Dobra wróżka jako doradca

W obecnych czasach, kiedy wydawałoby się, że wysoki stopień cywilizacji zaprzecza takim praktykom, również wiele osób (mimo powszechnego pragmatyzmu) zwraca się w kierunku parapsychologii i sztuk tajemnych. Korzystają z wróżb, kabał, praktyk paranormalnych, a także z usług jasnowidzów. W dobie internetu do wróżki nie trzeba "iść", można korzystać z wróżb nie wychodząc z domu. 

Od stuleci jasnowidzenie i zdolności prorocze budzą sprzeczne odczucia i emocje. Ale najpierw trzeba wytłumaczyć co oznacza to tajemnicze słowo - jasnowidzenie. W parapsychologii określa się w ten sposób zdolność umożliwiającą postrzeganie osób, zjawisk i przedmiotów w czasie i przestrzeni bez udziału percepcji zmysłowej. I chociaż nie jest znany ani jeden wiarygodny eksperyment naukowy, który dowodziłby istnienia tego zjawiska i mimo ambiwalentnych uczuć do zdolności jasnowidzenia, ludzie znajdujący się w trudnej sytuacji życiowej chętnie korzystają z usług proroków, traktując ich jako doradców duchowych. Znane są także przypadki, kiedy jasnowidz pomógł rozwiązać zagadkę kryminalną na zlecenie policji.

Niezawodni wróżbici online

W jasnowidzeniu parapsycholodzy wyróżniają: jasnowidzenie przyszłości – prekognicja; jasnowidzenie przeszłości – retrokognicja; psychometrie (obecnie termin psychometria oznacza metodę badań psychologicznych) – dawniej było to jasnowidzenie polegające na opisywaniu przedmiotów, miejsc czy osób, zazwyczaj na podstawie jakiegoś przedmiotu. Odmianą jasnowidzenia jest jasnosłyszenie, w którym informacje docierają w postaci dźwięku.

Jasnowidzenie to tajemnicza zdolność, którą od oszustwa dzieli bardzo cienka nić, dlatego warto ze szczególną ostrożnością szukać odpowiednich i doświadczonych jasnowidzów. Wróżbici online z naszego portalu cieszą się dużym zaufaniem klientów. Są w zasiegu ręki przez całą dobę więc w każdej chwili można się z nimi skontaktować i poprosić o poradę.

Wróżby i jasnowidzenie - podsumowanie

Jasnowidzenie to bez wątpienia, jedna z najbardziej upragnionych paranormalnych zdolności, jakie można sobie wyobrazić. Dzięki niej nie tylko będziemy w stanie poznać przyszłość, ale także rozwikłać zagadki przeszłości, która często jest jeszcze bardziej fascynująca. Trzeba tylko zachować zdrowy rozsądek i pamiętać o dwóch aspektach jasnowidzenia: po pierwsze: jasnowidzenie nie tylko jest darem, ale i przekleństwem, a po drugie: wizje mogą się spełniać, ale nie muszą; gdyby los był z góry przesądzony, to życie nie miałaby sensu. W życiu chodzi o wybory ludzi, po prostu zależy ono od nas samych. Dobra wróżka doradzi każdemu, kto potrzebuje pomocy.