Nowy Rok Numerologiczny już się rozpoczą…

Nowy Rok Numerologiczny już się rozpoczął. Sprawdź, co Cię czeka.

Nowy Rok Numerologiczny, rozpoczął się we wrześniu 2016. Oblicz w prosty sposób wibrację Swojego Roku Osobistego i sprawdź, co Cię czeka.

Jaki będzie nadchodzący rok dla Ciebie? 

We wrześniu 2016 rozpoczął się Nowy Rok Numerologiczny, wchodzimy pod wpływy innej wibracji numerologicznej. Warto wiedzieć czego się wystrzegać i na co zwrócić uwagę. Oto łatwy przepis na to, jak to sprawdzić.

Zaczynamy od obliczenia Liczby Drogi Życia. Jest to liczba wynikająca z naszej daty urodzenia. Ma dokładnie takie samo znaczenie, jak nasz znak zodiaku. Robi się to w bardzo prosty sposób.

Obliczenie Liczby Drogi Życia:
Należy dodać wszystkie liczby w dacie urodzenia i sprowadzić je do postaci jednocyfrowej.
Na przykład osoba urodzona 26.12.1982 roku to: 2+6+1+2+1+9+8+2 = 31 = 3+1 = 4
Liczba Drogi Życia to - 4.

Obliczenie liczby Roku Osobistego:
Teraz należy obliczyć w jakim Roku Osobistym jesteśmy. Dodaj wibrację roku 2017, która wynosi "jeden" do Liczby Drogi Życia i gotowe.

Na przykład:
Osoba urodzona 26.12.1982 roku do swojej Liczby Drogi Życia wynoszącej 4, dodaje 1, czyli jest w 5 Roku Osobistym.

Czego mogą się spodziewać osoby pod wpływem wibracji Roku Osobistego: 1

Jedynka zawsze jest wibracją szczęśliwą. Można ją nazwać „światełkiem w tunelu”, najprawdopodobniej masz za sobą rok przemiany, transformacji i bolesnych doświadczeń. Teraz może być tylko lepiej. Dobry rok na rozpoczynanie nowej działalności, nowej pracy i nowych związków. Dzięki twojej inicjatywie i ogromnej ambicji mogą powstać nowe przedsięwzięcia, spółki, związki, plany. Będziesz w centrum zainteresowania, w naturalny sposób obejmując przywództwo w rodzinie, w pracy, na polu społecznym. To, co zaplanujesz w tym roku, będzie godne realizacji i korzystne dla Ciebie. Wibracja liczby 1 jest odpowiednikiem Słońca w astrologii, więc spodziewaj się, że przez ten rok będzie Ci dopisywało szczęście.

Ostrzeżenie:
Nie rozpamiętuj tego, co było złe i bolesne, bo zahamujesz rozwój, który możesz osiągnąć w tym roku.

Czego mogą się spodziewać osoby pod wpływem wibracji Roku Osobistego: 2

Dwójka symbolizuje związki, współpracę i rodzinę. Jest to rok wytężonej pracy nad tym, co zostało rozpoczęte rok wcześniej. Będzie to rok pełen wahań i wątpliwości. W każdej dziedzinie życia zrobisz dwa kroki do przodu i.... jeden w tył. Trudno Ci będzie podejmować decyzje, bo nigdy nie będziesz wiedzieć do końca na czym stoisz. W tym roku najistotniejszym polem twojego działania są stosunki partnerskie — przyjaźń, miłość, współpraca. W astrologii odpowiednikiem wibracji liczby 2 jest Księżyc.

Ostrzeżenie:
Związki tworzone w tym roku mogą być trochę „na siłę”, zwróć na to uwagę. Nie ulegaj złudzeniom.

Czego mogą się spodziewać osoby pod wpływem wibracji Roku Osobistego: 3

Trójka jest wibracją liczby szczęścia i sukcesu. W tym roku możesz osiągnąć wszystko i cała uwaga będzie skoncentrowana na Tobie. Jest to szczególnie dobry rok dla ludzi pracujących w mediach i prowadzących indywidualną działalność. Jesteś w tym roku artystą we wszystkim, co robisz. We wszystkich działaniach „spadasz na cztery łapy”. W astrologii odpowiednikiem wibracji liczby 3 jest Jowisz, planeta szczęścia.

Ostrzeżenie:
Zapanuj nad rozrzutnością i przesadą, istnieje groźba, że możesz roztrwonić zarówno zdobycze materialne, jak uczuciowe i intelektualne.

Czego mogą się spodziewać osoby pod wpływem wibracji Roku Osobistego: 4

Czwórka jest wibracją liczby oznaczającej wytężoną prace i monotonię. Nie możesz liczyć na takie uśmiech losu jak w roku poprzednim. Trzeba będzie ciężko i solidnie popracować. Wibracja Roku Osobistego pod wpływem liczby 4 obdarza Cię wielką cierpliwością, konsekwencją, świadomością celu swego działania i pokorą. W tym roku możesz tworzyć solidne podstawy dla Swojej przyszłości i gromadzić dobra materialne. Wszelkie związki i małżeństwa rozpoczęte w tym roku będą solidne i trwałe. Warto więc zaplanować ślub w czwartym Roku Osobistym, bo da Ci to poczucie bezpieczeństwa.

Ostrzeżenie:
Nie poddawaj się zmęczeniu, bo pracy będzie więcej, niż w latach poprzednich. Monotonia tego roku może być dla Ciebie bardzo nużąca.

Czego mogą się spodziewać osoby pod wpływem wibracji Roku Osobistego: 5

Wibracja liczby 5 jest jak najbardziej szczęśliwa. Piątka to, zmiana, wolność, działanie, twórczość i miłość. Szczególnie dobry rok dla osób zajmujących się działalnością artystyczną, kreatywnością i reklamą. Gdy udało Ci się solidnie popracować w roku poprzednim i masz zapewnione materialne podstawy bytu, to w tym roku czeka Cię więcej wolnego czasu i radości. Rok ten oznaczał będzie życie w nieustannym ruchu, podróży, wymianę i przenoszenie informacji lub towarów. Dążenie do harmonii sprawi, że wszelkie zmiany przebiegać będą bez zbędnych konfliktów. Bardzo często pod wpływem tej wibracji rozpoczynają się interesujące a nawet ogniste romanse.

Ostrzeżenie:
Posiadanie stałego związku zobowiązuje, nie wdawaj się w romanse, bo może się okazać, że nie jest to nic stałego. Osoby wolne nie muszą się stosować do tego ostrzeżenia. Gdy w poprzednim roku nie popracowałaś/eś solidnie, to w tym roku możesz się kręcić w kółko.


Czego mogą się spodziewać osoby pod wpływem wibracji Roku Osobistego: 6

Wibracja liczby 6 symbolizuje rodzinę w każdym jej aspekcie. Prawdopodobnie przyjmiesz na siebie szereg obowiązków związanych z najbliższym otoczeniem, które będą dotyczyć opieki, wygody życia codziennego wychowania, kształcenia. Jest to na ogół rok rozwoju osobistego i komfortu. Możesz rozpocząć nowy etap nauki, kurs języka obcego lub zrobić prawo jazdy. Sprawy finansowe powinny wyglądać całkiem dobrze. W związkach o solidnych podstawach zagości harmonia, bo szóstka to altruizm, spokój i tolerancja. Nauczysz się wiele o ludziach, szczególnie o Swoich bliskich.

Ostrzeżenie:
Przy braku więzi rodzinnych może Cię dopadać uczucie osamotnienia i tęsknoty. Możliwe są problemy zdrowotne, Twoje lub bliskich Ci osób.


Czego mogą się spodziewać osoby pod wpływem wibracji Roku Osobistego: 7

Wibracja liczby 7 symbolizuje życie duchowe i mistycyzm. To nie będzie rok parcia do przodu i zarabiania pieniędzy. Zaczniesz zastanawiać się nad Swoim życiem i sensem tego co robisz. Często jest to rok zmiany poglądów i sposobu działania w życiu. W siódmym roku osobistym ludzie przechodzą na wegetarianizm, zaczynają uprawiać jogę lub wyjeżdżają do Indii w poszukiwaniu swojego guru. Nie musisz tego robić, ale spodziewaj się, że nastąpi spadek Twojej energii życiowej i bardziej będziesz patrzeć w głąb Siebie, niż na świat zewnętrzny. Jest to też rok wyostrzonej intuicji, bo siódemka jest nazywana „wibracją wróżek”. Dobry rok dla rozwijających i pouczających podróży.

Ostrzeżenie:
Mogą osłabnąć Twoje kontakty z innymi ludźmi, ale to Ty nie będziesz czuć zainteresowania. Nie odsuwaj się od innych.


Czego mogą się spodziewać osoby pod wpływem wibracji Roku Osobistego: 8

Wibracja liczby 8 symbolizuje dobra materialne. Bardzo dobry rok pod względem finansowym i zawodowym. Gdy szukasz lepiej płatnej pracy wykorzystaj magiczną siłę ósemki, wszystko Ci się uda. Wszelkie transakcje kupna i sprzedaży zakończą się dla Ciebie bardzo pomyślnie. Awans na wyższe stanowisko też jest Ci pisany w tym roku. Poczujesz, że nareszcie panujesz nad wszystkim, co materialne. Wibracja „ósemki" obdarzy cię niezwykłą mocą twórczą. Należy użyć jej w sposób konstruktywny. Inni będą się podporządkowywać Twojej woli.

Ostrzeżenie:
Moc „ósemki”, może być czasem niszcząca. Nie wykorzystuj każdej okazji do zarabiania pieniędzy jeśli jest to sprzeczne z Twoimi zasadami

Czego mogą się spodziewać osoby pod wpływem wibracji Roku Osobistego: 9

Wibracja liczby 9 jest bramą i przejściem do następnego cyklu. Często jest to rok kończenia i transformacji spraw rozpoczętych w latach poprzednich. Dziewiątka ma w sobie duży ładunek mistycyzmu. Słuchaj Swojego głosu wewnętrznego. Ten rok, to bilans dziewięcioletniego cyklu i przygotowanie do wyboru kierunku dalszej wędrówki. Poczujesz, że się zmieniasz, w tym roku możesz nawet podjąć decyzję o odejściu od ludzi, z którymi wcześniej był związany Twój los. Rok ten nie zawsze musi być zły, w swoim optymalnym wyrazie, powinien przynieść czerpanie satysfakcji z dokonań minionego cyklu, miłość, szczęście oraz głęboką wiedzę o Sobie.

Ostrzeżenie:
Nie poddawaj się lękowi, czy panice. Stare musi odejść, aby zrobić miejsce nowemu. Transformacje często są bolesne.