Horoskop astrologiczny na Dzień Matki

Horoskop astrologiczny na Dzień Matki

Sprawdź, jaka jest Twoja mama i jaką będziesz matką. Specjalnie na Dzień Matki. Horoskop dla Ciebie i Twojego dziecka!

Mama Baran

Znak ognisty i energiczny. Poradzi sobie nie tylko z jednym dzieckiem, ale z całą gromadką. Wycieczki i szalone zabawy to jej domena. Zdąży ze wszystkim, ugotuje obiad, wyszyje makatkę i jeszcze tego samego dnia zorganizuje wycieczkę. Z tą mamą nigdy się nie nudzisz. Umie walczyć o siebie i swoją pociechę. Mama Baran, to prawdziwy skarb. Dziecko takiej mamy wyrośnie na podróżnika zdobywającego świat.

Mama Byk

Ta mama lubi wszystko, co piękne. Jej dziecko będzie zawsze oryginalnie i gustownie ubrane. Lubi sztukę, więc jej pociecha nie będzie siedziała tylko przed telewizorem. Ma szansę na wyjście do teatru i zwiedzanie muzeów. Każdy dzień będzie zaplanowany i niosący ze sobą coś nowego. Osoby spod tego znaku maja też szczęście do pieniędzy, więc na wszystkie zachcianki dla dziecka będzie ją stać. Dziecko takiej mamy wyrośnie na konesera sztuki i znawce dobrego jedzenia.

Mama Bliźniak

Trudno znaleźć inteligentniejszą matkę. Lubi języki obce, więc zapewni swojemu dziecku wszystkie możliwe korepetycje. Zacznie od angielskiego, skończy na chińskim. Jej dziecko będzie wiedziało wszystko, jak działa laser i czym najlepiej wywabiać plamy. Mam Bliźniak ze spokojem objaśni swojemu dziecku na czym polegają tajemnice kosmosu i dlaczego należy przechodzić na zielonym świetle. Trudną ją pokonać w dyskusji, więc dziecko nie będzie miało wyjścia, będzie jej słuchać. Dziecko takiej mamy będzie poliglotą.

Mama Rak

To na pewno matka nadopiekuńcza, ale umiejąca stworzyć cudowny dom. Dzieci tej matki nawet z końca świata będą chętnie wracać do domu . Domu, który pachnie ciastem i jest pełen cudownych i miłych przedmiotów. Z mamą Rakiem, dziecko może nie objedzie całego świata dookoła, ale na pewno przeczyta piękne książki dla dzieci. Zawsze znajdzie u swojej matki miłość, zrozumienie i ciepłe słowa. Dziecko takiej mamy wyrośnie na psychologa lub projektanta wnętrz.

Mama Lew

To prawdziwa szefowa. Umie doradzić i wszystko załatwić. Jest logiczna i zorganizowana. Jej dziecko będzie chodziło na lekcje tenisa i dodatkowy kurs komputerowy. Coś dla ciała i dla ducha. Matka Lew zawsze jest autorytetem. Wystarczy brać z niej przykład. Dla swojego dziecka jest szefem wymagającym, ale zawsze sprawiedliwym i bardzo kochającym. Lwy, to wbrew pozorom bardzo wrażliwe osoby. Zawsze są w centrum zainteresowania i lubią gdy ich dziecko idzie przez życie przebojem. Dziecko takiej mamy wyrośnie na prezesa wielkiej korporacji.

Mama Panna

Najlepsza z mam na dzisiejsze czasy. Świat pędzi przed siebie a dziecko pod skrzydłami tej mamy żyje w uporządkowanej i spokojnej rzeczywistości. Mama Panna nauczy swoją pociechę porządku i systematyczności. Świetnie orientuje się w nowinkach technicznych, więc jej dziecko będzie zaopatrzone w najnowszy model laptopa i telefonu. W przypadku problemów technicznych taka Mama też pomoże, bo to potrafi. Jej dziecko ma bardzo duże szanse na zostanie informatykiem.

Mama Waga

To najpiękniejsza z mam. Wagi, to najładniejszy ze znaków zodiaku. Łączy w sobie urodę inteligencję i grację. Nawet porusza się z wdziękiem. Tylko pozazdrościć takiej mamy. Mama Waga będzie mieć dziecko dobrze wychowane, ponieważ sama przywiązuje do tego bardzo duże znaczenie. Dziecko będzie się jej zwierzać ze wszystkich trosk, nikt tak jak Waga nie umie rozwiązywać problemów. To urodzeni dyplomaci. Masz mamę Wagę, więc będziesz człowiekiem pięknym i dobrze wychowanym. Dziecko takiej mamy wyrośnie na negocjatora lub dyplomatę.

Mama Skorpion

Przed tą mamą nic się nie ukryje. Mama Skorpion ma prawdziwy „szósty zmysł”. Świetnie zna się na ludziach, więc jej dziecko nie ma szans, aby wpaść w „złe towarzystwo”. Mama Skorpion tylko spojrzy na nowego kolegę i od razu będzie wiedziała, czy jej dziecko może się z nim przyjaźnić. Naprawdę warto słuchać rad takiej mamy, szczególnie w sprawach sercowych. Jest nieomylna. Dziecko takiej mamy wyrośnie na świetnego biznesmena.

Mama Strzelec

Ta mama pokaże Ci wschód słońca w górach i zaprowadzi do najlepszego muzeum. Łączy w sobie mądrość i energię. Lubi czytać, więc swojemu dziecku też podsunie odpowiednią lekturę. Przywiązuje bardzo dużą wagę do wiedzy, ale też do ruch fizycznego. Jej dziecko ma bardzo duże szanse, aby zostać wysportowanym naukowcem. Nikt tak jak mama Strzelec nie umie zadbać o wszechstronny rozwój swojej pociechy. Dziecko takie mamy wyrośnie na lekarza podróżnika.

Mama Koziorożec

Mama Koziorożec nauczy swoje dziecko wytężonej pracy i systematyczności. Jej dziecko zajdzie daleko, zostanie lekarzem, prawnikiem lub wykładowcą na uczelni. Mam Koziorożec świetnie umie zarządzać czasem, więc swoje dziecko też tego nauczy. U tej mamy jest odpowiedni czas na zabawę i odpowiedni czas na naukę. Nie popełni błędów wychowawczych, bo bezstresowe wychowanie, to nie jej bajka. Jej dziecko wyrośnie na odpowiedzialnego i pracowitego człowieka. Dziecko takiej mamy zostanie profesorem.

Mama Wodnik

Ta mama nauczy swoje dziecko patrzeć na świat oryginalnie i nieszablonowo. Pokaże mu świat jakiego nie widzi nikt inny. Nauczy swoje dziecko kreatywności i radzenia sobie w każdej sytuacji. Dziecko mamy Wodnika dowie się od niej, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze, ale wbrew pozorom, dzięki nieszablonowym pomysłom będzie w życiu duże pieniądze zarabiać. Mama Wodnik wychowa swoje dziecko na wynalazcę. Dziecko takiej mamy zostanie inżynierem lub pisarzem.

Mama Ryby

Mama spod znaku Ryb nauczy swoje dziecko patrzeć sercem. Jest wrażliwa na krzywdę innych, więc swoje dziecko też tego nauczy, da dobry przykład. Od tej mamy dowiesz się, że trzeba pomagać ludziom i zwierzętom. Jest to mama ciepła, pogodna i wrażliwa. Swoje dziecko przytuli i wesprze w każdej sytuacji. Serce na dłoni, taka jest mama spod tego znaku. Ma w sobie coś z dziecka, więc ze swoim dzieckiem świetnie się rozumie. Będąc dzieckiem takiej mamy nie masz wyjścia, wyrośniesz na dobrego człowieka.

 

Horoskop przygotował dla Ciebie: Nostradamus