Horoskop astrologiczny na Dzień Dziecka

Horoskop astrologiczny na Dzień Dziecka

Horoskop astrologiczny dla Twojego dziecka. Sprawdź, jaki jest najlepszy dla niego kamień ochronny i kolor.

Baran

Ten znak jest w żywiole Ognia, więc Twoje dziecko to prawdziwy żywioł. Szybkie i energiczne, nigdy nie usiedzi w jednym miejscu. Szybciej coś powie, niż pomyśli. Barany mają wyjątkowo gorący temperament, nie potrafią czekać i nie znają słowa "cierpliwość". Chłopcy często są szefami na podwórku, kochają zabawę. Ma duże poczucie sprawiedliwości i broni słabszych. Twoje dziecko będzie mieć wielu przyjaciół, bo inni wiedzą, że to właśnie z nimi jest najlepsza zabawa.

Kolor ochronny dla Twojego dziecka: czerwony
Kamień ochronny dla Twojego dziecka: rubin lub koral

Byk

Znak w żywiole Ziemi, więc mały Byk zna wartość rzeczy. Od małego umie powiedzieć, co mu się podoba a co nie, szczególnie dziewczynki. Wszystkie Byki lubią postawić na swoim, jest to niewątpliwie uparte dziecko. Byki to smakosze, więc może mieć ulubione potrawy i do spróbowania nowych trudno go przekonać. Jako spokojne dziecko nie jest szczególnie rozmiłowany w sporcie. Zamiast szaleć na podwórku, woli siedzieć przed telewizorem lub komputerem.

Kolor ochronny dla Twojego dziecka: szmaragdowy
Kamień ochronny dla Twojego dziecka: szmaragd lub turkus

Bliźnięta

Znak w żywiole Powietrza, więc małego Bliźniaka trudno przegadać. Matka musi wysłuchać 100 pytań do... i na nie odpowiedzieć. Ma wiele zainteresowań i trudno mu się skupić na jednej rzeczy. Małe Bliźniaki mają duże zdolności do języków obcych, warto w nie zainwestować. Ma sto zwariowanych pomysłów na minutę, ale większość z nich porzuca po chwili, bo szybko się nudzi. Często zmienia plany, zainteresowania, zabawki i kolegów. Ma swoje prywatne wyczucie czasu, niezgodne z zegarkiem.

Kolor ochronny dla Twojego dziecka: fioletowy
Kamień ochronny dla Twojego dziecka: bursztyn lub topaz

Rak

Znak w żywiole Wody, więc mały Rak jest uczuciowy i ma dobre serce. Lubi siedzieć w domu, nie spodziewaj się, że będzie szaleć na podwórku. Jest zbyt delikatny i subtelny, by przepychać się w życiu łokciami. Lubi czytać książki podróżnicze lub bajki i marzyć. W szkole radzi sobie nieźle. Lubi się uczyć, chętnie czyta i ma dobrą pamięć. Zachęcaj je do kontaktów z dziećmi, ale do niczego nie zmuszaj, bo ma tendencje do zamykania się w sobie.

Kolor ochronny dla Twojego dziecka: srebrny
Kamień ochronny dla Twojego dziecka: opal lub kryształ górski

Lew

Znak w żywiole Ognia, więc Twoje dziecko rozpiera energia. Ma duże zdolności przywódcze i skupia uwagę innych na sobie. Może być przewodniczącym klasy, lub szefem kółka zainteresowań. Pragnie być chwalone i podziwiane. Próbuje też podporządkować sobie otoczenie, jak na małego władcę przystało. Dzieci chętnie przyjaźnią się z Twoją pociechą, ponieważ jest prostolinijna, szczera i ma szlachetne serce.

Kolor ochronny dla Twojego dziecka: złoty
Kamień ochronny dla Twojego dziecka: bursztyn lub chryzolit

Panna

Znak w żywiole Ziemi, więc Twoje dziecko jest małym pomocnikiem. Od najmłodszych lat zainteresuje się techniką, a szczególnie komputerami. Ma też do tego wybitne zdolności. Pomaga mu w tym systematyczność i zamiłowanie do porządku. Opanowanie nowych umiejętności nie sprawia mu kłopotów, gdyż cechą numer jeden tego znaku jest wytrwałość. Gdy trochę podrośnie, stanie się Twoją prawą ręką. Możesz bez obaw powierzyć mu opiekę nad młodszym rodzeństwem, lub domowym pupilem.

Kolor ochronny dla Twojego dziecka: zielony
Kamień ochronny dla Twojego dziecka: topaz lub agat

Waga

Znak w żywiole Powietrza, więc Twoje dziecko musi być wygadane. Dyskusja z nim, to ciężka przeprawa, często się przekonujesz, że przegrywasz. Mała Waga to dyplomata. Wie jak z Tobą postępować i umie Cię rozbroić w każdej sytuacji. Twoje dziecko błyskawicznie uczy się dobrych manier. Z przyjemnością też ubarwia rodzinne spotkania występami. Ma dobry słuch i wyczucie rytmu. Uwielbia pochwały i lubi być w centrum zainteresowania.

Kolor ochronny dla Twojego dziecka: purpurowy
Kamień ochronny dla Twojego dziecka: opal lub agat

Skorpion

Znak w żywiole Wody, więc Twoje dziecko wie więcej, niż myślisz. Często Cię zaskakuje swoimi mądrymi uwagami. Mimo tego, że jest dzieckiem, potrafi rozszyfrować ludzi. To zwykle uparty rozrabiaka - nie zrobi tego, co mu każesz, tylko to, na co ma ochotę. Niełatwo obdarza zaufaniem, trzeba też zapracować na jego szacunek. Skorpion nikogo nie poważa, tylko dlatego, że ten jest dorosły. Nie da się też zbyć byle czym, uparcie domaga się dotrzymania słowa.

Kolor ochronny dla Twojego dziecka: granatowy
Kamień ochronny dla Twojego dziecka: koral lub granat

Strzelec

Znak w żywiole Ognia, więc Twoje dziecko łączy w sobie energię i mądrość. Lubi podróże i słuchanie o nich. Gdy coś wie, to na 100%, ma dociekliwy umysł. Mały Strzelec jest niezwykle ciekawy świata. Zadaje tyle pytań, że rodzice dostają zawrotu głowy. Jest hojny. Pragnie uszczęśliwić cały świat. Rówieśnicy będą przepadać za Twoją pociechą. Dzieci spod znaku Strzelca są inteligentne i zdolne. Tyle że nie bardzo chce im się uczyć.

Kolor ochronny dla Twojego dziecka: szafirowy
Kamień ochronny dla Twojego dziecka: turkus, szafir lub ametyst

Koziorożec

Znak w żywiole Ziemi, więc Twoje dziecko umie uparcie dążyć do celu, bez względu na to jaki on jest. Wysłucha Twoich argumentów, ale i tak wie swoje. Nie potrzebuje oparcia, nie lubi zwierzać się rodzicom z kłopotów i rzadko prosi o pomoc. Wszystko głęboko przeżywa. Miłość rodziców i serdeczna atmosfera w domu są dla niego wyjątkowo ważne, mimo że tego nie okazuje. Małe Koziorożce są ambitne, obowiązkowe i uparte.

Kolor ochronny dla Twojego dziecka: srebrnoszary
Kamień ochronny dla Twojego dziecka: onyks lub chalcedon

Wodnik

Znak w żywiole Powietrza, więc Twoje dziecko to prawdziwy indywidualista. Widzi to, czego inni nie dostrzegają. Potrafi wprawić wszystkich w zdumienie swoimi nieszablonowymi uwagami. Trudno nauczyć go dobrych manier, bo dla niego tradycja i rozmaite zasady są po prostu zbędne. Jest małym buntownikiem, ale też niezwykłą indywidualnością. Wodnik ma bujną fantazję, często odpływa myślami gdzieś w dal i nie słyszy, gdy ktoś do niego mówi.

Kolor ochronny dla Twojego dziecka: ciemnoniebieski
Kamień ochronny dla Twojego dziecka: bursztyn lub ametyst

Ryby

Znak w żywiole Wody, więc Twoje dziecko jest uczuciowe i wrażliwe. Umie patrzeć sercem, jak nikt inny. Mała Rybka kocha bajki, może ich słuchać godzinami z wypiekami na twarzy. Łatwo ulega nastrojowi chwili - gdy nagle poczuje, że przepełnia ją miłość do rodziców, natychmiast do nich biegnie i rzuca im się na szyję.
Jest bardzo zgodnym dzieckiem, często bez protestów ustępuje innym, nawet słabszym kolegom, czy młodszemu rodzeństwu. Z nauką radzi sobie całkiem nieźle.

Kolor ochronny dla Twojego dziecka: chabrowy
Kamień ochronny dla Twojego dziecka: akwamaryn lub koral