Horoskop numerologiczny - zasady numerol…

Horoskop numerologiczny - zasady numerologii

Horoskop numerologiczny opiera się na prognozowaniu przyszłości za pomocą sumowania cyfr danej liczby przyporządkowanej każdemu z nas. Co sprawia, że jest tak popularny i w jaki sposób powinno się go interpretować?

Horoskop numerologiczny - znaczenie liczb

Liczby są obecne w naszym życiu i pełnią bardzo istotną rolę. Mamy swoją datę urodzenia, przypisany PESEL, numer telefonu, domu, gdzie mieszkamy. Nic więc dziwnego, że właśnie dlatego, numerolodzy dopatrują się głębokiego powiązania liczb z naszym losem. Ale czym jest i na czym polega horoskop numerologiczny? Horoskop ten opiera się na prognozowaniu przyszłości za pomocą sumowania cyfr danej liczby przyporządkowanej każdemu z nas. Tak więc przedmiotem numerologii są liczby, ale też nazwy własne (np. nasze imię i nazwisko), które zamienia się na liczby poprzez ponumerowanie liter alfabetu, a następnie ich zsumowanie. Każdy z nas może wykonać to samodzielnie w domu, jednak interpretację powinniśmy powierzyć doświadczonej osobie, jaką jest wróżka online.

Wróżka online - pomoże w określeniu i interpretacji liczb

Skoro już wiemy, na czym polega horoskop numerologiczny, zajmijmy się teraz jego zasadami od strony praktycznej. Aby nasza wróżka online mogła ocenić, co przyniesie nam rok, musi najpierw określić, jaka cyfra jest nam przypisana. Obliczenie sumy cyfr daty urodzenia, będącej naszą tzw. "liczbą urodzenia" jest dość proste, ponieważ polega na sumowaniu wszystkich cyfr zawartych w naszej dacie narodzin, aż do uzyskania jednej cyfry, np. osoba urodzona 11.09.1981 r. ma liczbę urodzeniową 3, czyli jest numerologiczną Trójką (1+1+0+9+1+9+8+1 = 30 = 3+0 = 3). Jednak w naszym życiu towarzyszą także inne liczby wynikające choćby z naszego imienia i nazwiska. Wszystkie te liczby tworzą nasz portret numerologiczny, który może zostać określony także za pomocą profesjonalnej wróżby na telefon.

Wróżby na telefon - określą co wynika z przypisanych nam liczb

Za pośrednictwem wróżby na telefon poznamy także inne liczby przypisane konkretnie naszej osobie, które z kolei determinują nasze cechy czy też zdarzenia, jakie mogą być naszym udziałem. Według wróżbitów - numerologów nic nie dzieje się przez przypadek (to, że ktoś urodził się w jakimś kraju, nazywa się tak, a nie inaczej czy urodził się konkretnego dnia miesiąca i roku). Horoskop numerologiczny pomoże określić nam co wynika z przypisanych nam liczb, a tym samym rozwiać wszelkie wątpliwości na temat naszej przyszłości. Poza tym może okazać się pomocny przy stwierdzeniu naszych cech, naszych słabych i mocnych stron czy nawet jakości obecnych czy potencjalnych relacji partnerskich. Dlatego sprawdź już dzisiaj, jaką masz liczbę urodzeniową i jaka czeka Cię przyszłość.