Astrologia - wiedza królewska

Astrologia - wiedza królewska

Jedna z najbardziej popularnych metod przepowiadania przeszłości. Opiera się na znakach zodiaku oraz gwiazdozbiorze. Czy na podstawie ułożenia planet można odkryć swoje przeznaczenie i odnaleźć swoją drogę?

Astrologia zwana jest wiedzą królewską, ponieważ pierwsi, bardzo nieliczni astrologowie spotykani byli tylko na dworach władców. Początkowo astrologia była tą samą nauką, co astronomia, niestety później została zepchnięta do roli pseudonauki. Polega ona na próbach przewidywania przyszłości na podstawie położenia ciał niebieskich. Panuje też przekonanie, że to głęboka wiedza pozwalająca zrozumieć istotę otaczających nas zjawisk. Czat z wróżką daje możliwość 'dotknięcia' astrologicznej wiedzy i poznania swojej przyszłości.

Astrologia i znaczenie znaków zodiaku

Dawni astrologowie i astronomowie wykreślili na niebie sferę podzieloną na dwanaście gwiazdozbiorów, która zwana jest Zodiakiem. Obecnie gwiazdozbiory te nazywane są znakami Zodiaku, ale na skutek ruchu ziemi wokół własnej osi, jedne i drugie nie pokrywają się już ze sobą. Astrologia ukazuje opis i prawdziwe znaczenie poszczególnych znaków Zodiaku. Przedstawione są one w formie koła – znajduje się w nim dwanaście znaków Zodiaku - Wodnik, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec i Koziorożec, cztery żywioły - ogień, ziemia, powietrze i woda oraz trzy jakości - kardynalną, stałą i zmienną, a każdemu znakowi zodiaku przyporządkowano różne typy charakterów.

Chcąc poznać przyszłość, wybierz czat z wróżką

Dobra wróżka znająca się na astrologii, na podstawie położenia planet oraz Zodiaku będzie potrafiła opisać zarówno człowieka, wszechświat, jak i całe ery w dziejach ludzkości. Bez problemu przekaże nam informacje, które nas interesują. Czat z wróżką daje możliwość szybkiego sprawdzenia, tego co nas czeka w przyszłości. Korzystając z wiedzy astrologicznej, może przekazać nam horoskop na dziś, horoskop miesięczny, czy też całoroczny. Czat z wróżką to wygodna forma kontaktu, dzięki której oszczędzamy czas - nie musimy tracić czasu na dojazd do wróżki oraz możemy być bardziej anonimowi.

Co daje nam astrologia - podsumowanie

Każdego dnia warto sprawdzić swój horoskop na dziś, aby dowiedzieć się, co czeka nas konkretnego dnia, z jakich okazji i szans powinniśmy skorzystać, czy też czego powinniśmy unikać. Kiedy wiemy, co nas czeka, czujemy się bardziej bezpiecznie. Astrologia pomaga nam odnaleźć własną drogę oraz daje nam informacje jak powinniśmy postępować i w którym iść kierunku.