Magiczne sposoby jak nie spędzić Walenty…

Magiczne sposoby jak nie spędzić Walentynek w samotności.

Poprosiliśmy znajoma wiedźmę o kilka skutecznych i magicznych sposobów na przyciągnięcie miłości. Oto one, korzystajcie mądrze.

Szczęście jest podobne do motyla. Gdy zanim gonisz, odlatuje i ukrywa się, gdy jednak dasz mu spokój i zajmiesz się pożytecznymi rzeczami, zakradnie się z tyłu i usiądzie Ci na ramieniu.

Magiczny sposób na przyciągnięcie kochanej osoby za pomocą gałązek.

walentynki2

Do tego rytuału najlepiej wykorzystać gałązki jabłoni, brzoskwini lub sosny i zawiązać na nich dwie czerwone kokardy połączone razem. Następnie należy spojrzeć w okno i wpatrywać się przez chwilę w niebo, poprosić siły wszechświata, by wsparły nasze marzenia. Po tej chwili marzeń, trzeba usiąść przed gałązkami, zapalić czerwoną świecę i wizualizować sobie sytuację, w jakiej chcielibyśmy się znaleźć. Oczywiście należy skoncentrować się tylko na jednym życzeniu. Taki rytuał powtarzamy przez 15 minut, przez trzy kolejne wieczory.

Po trzech dniach splecione gałązki należy ustawić w oknie, by padały na nie słoneczne promienie. Wówczas należy po raz ostatni skoncentrować się i wizualizować swoje pragnienie. Potem należy postawić gałązki na stole, a przed nimi położyć na talerzu orzechy, rodzynki migdały jako ofiarę dla dobrych duszków, duchów i Twoich przodków w intencji, by pomogli w realizacji marzeń.

 Załóż konto i rozmawiaj z najlepszymi wróżkami w Polsce! Dla nowych klientów doładowanie gratis!

„Zadawanie lubczyku”, najstarszy magiczny sposób na przyciągnięcie miłości.

walentynki3

Już w XV wieku popularną rośliną służącą do "zadawania miłości" był lubczyk (Levisticuzm officinale), zwany wówczas lubieszczkiem lub miłosnym zielem. Panowało przekonanie, że noszenie starannie umytego i wysuszonego korzenia lubczyku z wszystkimi odnogami - przyciągnie miłość wybranej lub wybranego. Sporządzano także herbatkę z liści tej rośliny, ale żeby zadziałała, trzeba było wypowiedzieć magiczne słowa: "zadam ci lubczyku".

Stare zielniki zalecają również noszenie przy sobie kwiatu szarłatu, czyli amaranthusa, zwanego też szarłatem miłośnikiem lub flos amoris. Kto go przy sobie nosi, "najlepiej w jedwabnej sakiewce blisko serca, ten przychylność ludzi zdobywa i miłość upatrzonej osoby wnet sobie zaskarbi..."

 Najtaniej z najlepszymi wróżkami w Polsce możesz porozmawiać tutaj. Wybierz Swojego eksperta!

Świeca na odzyskanie ukochanego.

walentynki4

Do rytuału potrzebne będą:
- jedna świeca z czystego wosku
- 9 szpilek z czerwonymi główkami
- ołówek

Naznacz ołówkiem 9 części na świecy. Trzymaj zapaloną świecę w lewej ręce, a prawą wbij szpilkę w jej pierwszą część, wymawiając przy tym:

„Wosk jest silniejszy od woli...*. Rozkazuję ci ...*, byś do mnie wrócił bez oporu. Nie będziesz miał spokoju, gdziekolwiek jesteś, póki do mnie nie wrócisz. Wrócisz do mnie ciałem i duszą, bo ja tak ci rozkazuję i niech się tak stanie”

Dokonuj tego zabiegu w ciągu dziewięciu dni. Pamiętaj, by zgasić świecę, gdy stopi się do zaznaczonej kreski.
* W miejsce kropek wstaw imię ukochanej osoby.

Załóż konto i rozmawiaj z najlepszymi wróżkami w Polsce! Dla nowych klientów doładowanie gratis!

Jak spowodować powrót ukochanej osoby za pomocą zielonej butelki.

walentynki5

Do rytuału potrzebne będą:
- zielona butelka
- wieczne pióro z czerwonym atramentem
- kartka papieru
- biała, długa świeca
- woda

To jest kolejny przepis na odzyskanie partnera, utraconego po wielkiej awanturze.
Napisz na kartce czerwonym atramentem imię osoby, którą chcesz odzyskać. Włóż kartkę do butelki z wodą. Na szyjce butelki postaw świecę, zapal ją i wypowiedz jasnym, pewnym głosem:

„W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, niech ta woda przywróci...* do mnie ...*, niech ten ogień ożywi twoją miłość do mnie, a powietrze niechaj sprawi, że zawsze będziesz o mnie pamiętał”

Następnie postaw butelkę w rogu twojego pokoju i pozwól świecy się dopalić. Gdy świeca się wypali, odczekaj siedem dni, by zapalić następną, ale nie zmieniaj wody. Jeśli chodzi o papier, możesz dodać jeszcze dwie kartki. Pierwszy zabieg rozpocznij szóstego, dziewiąte-go lub dwunastego dnia dowolnego miesiąca, o trzeciej nad ranem.
* W miejsce kropek wstaw imię osoby, której miłość chcesz odzyskać.

Najtaniej z najlepszymi wróżkami w Polsce możesz porozmawiać tutaj. Wybierz Swojego eksperta!