Jak poznać i zatrzymać miłość

Jak poznać i zatrzymać miłość

W tym czy innym okresie swojego życia, spotykasz kogoś, kogo chcesz bliżej poznać, ale nie potrafisz zawrzeć znajomości. Możesz wykorzystać swoje zdolności parapsychiczne do poznania tej osoby.

Jest wiele sposobów na zaaranżowanie spotkania. Możesz udać się na podstawowy poziom psychiczny, lub na plażę czasu (plaża czasu jest opisana pod artykułem), sprowadź tego kogoś do swojej świadomości psychicznej i porozmawiaj z nim. Powiedz, że chciałbyś go poznać, poproś, aby zaczął zwracać na ciebie uwagę. Za każdym razem, gdy go zobaczysz, nawet z daleka, wejdź na podstawowy poziom psychiczny (z otwartymi oczami) i prześlij wiadomość: Cześć nazywam się..(Podaj imię), chciałbym cię lepiej poznać, bo uważam, że jesteś fascynującym człowiekiem". Powiedz zresztą, co chcesz. Pomysł ten można wykorzystywać do poznania kogokolwiek, nie tylko do poznania kogoś wymarzonego. Metoda ta jest bardzo skuteczna, gdy ją stosowałem za każdym razem przekształcałem i sprawdzałem na ile jest ona skuteczna, można ją zmieniać do woli podobnie jak ćwiczenie z szukaniem miejsca do parkowania. Ćwiczenie to jest doskonałym treningiem zdolności parapsychicznych.

Po niedługim czasie poznasz tę osobę. W związku z tym zdarzą się dziwne rzeczy. Niektórzy określą je jako "zbiegi okoliczności", ale możesz mi wierzyć, że nie ma czegoś takiego jak zbieg okoliczności. Wszystko, co się dzieje jest bezpośrednim rezultatem jakiejś energii, która to coś wywołuje. W podanych przykładach to twoja umysłowa energia uruchamia ten proces i wywołuje "zbieg okoliczności"

Codziennie podejmujemy setki wyborów dotyczących kierowaniem swoim życiem. Obejmują one wiele różnych spraw: od tego, którą parę butów włożyć po decyzję czy szukać nowej pracy, jak zwrócić na siebie uwagę kogoś, kim się interesujesz. Te indywidualne wybory dotyczą ciebie jesteś za nie całkowicie odpowiedzialny i tylko ty ponosisz za nie konsekwencje. Czy nie było by lepiej gdyby twoje wybory były lepiej trafne? Czy nie było by jeszcze lepiej gdybyś dokonywał wyłącznie słusznych wyborów? Jest sposób, dzięki któremu możesz zapewnić sobie takie szanse. Nie musisz już dłużej liczyć na to, że sprawy wezmą pomyślny obrót: sam sprawisz, że tak się stanie.

Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, kim jesteś, gdzie jesteś, co robisz i w jakim kierunku zmierzasz, nie sądź, że inni są za to odpowiedzialni. Tylko ty ponosisz za to odpowiedzialność. Możesz zmienić dowolny aspekt swojego życia, jeśli tego naprawdę pragniesz. Klucz jest tutaj "prawdziwe pragnienie". Większość ludzi chciałaby żeby było inaczej i na tym kończą. Nie chcą sami zmienić się na tyle, by wywołać pożądany efekt. Dopóki jesteś gotowy wykroczyć poza etap życzeń, samo życzenie jest dobrym punktem wyjścia do zmiany na lepsze. Wybierz życzenie przekształć je w jasno wyrażone marzenie, prześlij je do wyższego umysłu, a następnie przystąp do możliwie najbardziej konstruktywnych działań, by je zrealizować; pracując na rzecz wykreowania nowej rzeczywistości, pamiętaj zawsze o tym marzeniu, tak, aby zakorzeniło się w twoim umyśle.

Do spełnienia życzeń potrzebne są cztery elementy:
1. Trzeba mieć życzenie (pragnienie)
2. Trzeba wykreować marzenie (wizualizacja)
3. Trzeba przesłać marzenie do wyższego umysłu (wiara i zaangażowanie) z jednoczesnym zachowanie wizji.
4. Trzeba podjąć konstruktywne działanie (sprawowanie kontroli nad marzeniami i pokierowanie nimi)

Najlepszą drogą wiodącą do porażki jest po prostu nie podejmowanie prób. Dlatego zachęcam do wypróbowania wszystkiego, o czym pisze na tej stronie. Nieustannie badaj i rozwijaj swój parapsychiczny umysł. Bądź zadowolony i szczęśliwy z sukcesów i dziękuj za nie wyższemu umysłowi. Nie zaniechaj się porażkami, one także stanowią część procesu uczenia się. Dziękuj za wszystkie swoje doświadczenia, czy będą to oszałamiające sukcesy czy tylko nieudane próby. Idź przez życie z otwartym twórczym umysłem, używając zdolności parapsychicznych po to, aby znaleźć spełnienie w życiu dla siebie i dla swoich bliskich.

Kiedy stosujesz w praktyce zdolności parapsychiczne, nie ograniczają Cię żadne ramy czasowe. Jeśli fizycznie żyjesz w teraźniejszości i konkretnym miejscu, w świecie parapsychicznym jest zupełnie inaczej. Twój psychiczny umysł może podróżować w dowolny punkt świata w teraźniejszości przyszłości i przeszłości. Żeby ułatwić odbywanie takich podróży przedstawię teraz "Plażę Czasu" na wybrzeżach "Morza Kosmicznej Świadomości". Gdy znajdziesz się tam, będziesz mógł funkcjonować parapsychicznie w dowolnym miejscu, czasie i przestrzeni. Plaża czasu istnieje na psychicznym poziomie umysłu, który nie jest tym samym, co poziom podstawowy. 


PLAŻA CZASU

  • Usiądź w wygodnym cichym miejscu zamknij oczy i wejdź na podstawowy poziom umysłu 
  • Powiedz: "odliczając od 5 do 1 udam się na plaże czasu". Policz w myśli 5-4-3-2-1 następnie wizualizuj biały piasek na brzegu granatowego morza.
  • Stoisz obecnie w teraźniejszości na Plaży czasu nad brzegiem nieskończenie wielkiego Morza Kosmicznej Świadomości. 
  • Poświęć parę chwil na podziwianie piękna tego cudownego miejsca 
  • Odwróć się i spójrz w prawo. Tam rozciąga się przeszłość jest ona nie daleko od ciebie, ale skryta za warstwą mgły. Teraz odwróć się w drugą stronę i popatrz w lewo. Tam jest przyszłość. Jest niedaleko od Ciebie, ale też zasłonięta mgłą.
  • Powiedz w myśli: "Mogę wrócić na Plaże Czasu, gdy tylko zechcę. Wystarczy bym zamkną oczy, wszedł na podstawowy poziom psychiczny i odliczył od 5 do 1 "
  • Teraz policz od 5 do 1 a plaża czasy zniknie z twojej mentalnej wizji. 
  • Otwórz oczy