Baran 2016

Baran 2016

Praca i pieniądze
Rok burzliwy i pełen zmian. Niewiele prezentów od losu. Tylko bardzo intensywna praca będzie przekładała się na realny wzrost dochodów. Pojawi się parę szans od losu, ale należy być bardzo czujnym, aby je wykorzystać. Rywalizacja o lepsze stanowisko, większe pieniądze zaostrzy się. Bardzo ostrożnie postępuj z pieniędzmi. Nie przegap kwietnia w którym wiele może Ci się udać. Rok jednak na plusie, nie na minusie. Uda Ci się też zakończyć stare sprawy, które wcześniej były problemem.

Uczucia i związki
Nowe znajomości, będą raczej krótkie i burzliwe. Ciężko Ci będzie podjąć jakieś wiążące decyzje. Stałe związki, dojście do kompromisu, okupisz wieloma dyskusjami i stresującymi sytuacjami. Może czasem trzeba będzie zasięgnąć rady psychologa, lub psychoterapeuty. Będziesz mieć wrażenie, że łatwiej jest Ci dogadać się z obcymi ludźmi, niż z najbliższymi. Pamiętaj, po każdej burzy, wygląda słońce. Tak naprawdę, niewiele stałych związków ulegnie zakończeniu. Oczyszczenie atmosfery wyjdzie wszystkim na dobre.

Zdrowie.
Planeta Mars patronująca Twojemu znakowi, daje dużą energię, ale też powoduje silne zmęczenie. Rok wytężonej pracy zawsze odbija się na zdrowiu. Musisz szczególnie o to zdrowie zadbać. Bardzo pomoże Ci w tym zmiana stylu życia. Więcej spacerów i lepsze odżywianie. Wahania nastroju i wagi Cie nie ominą. Może też się to wiązać z częstszymi bólami głowy. Nie lekceważ niczego, wszystko, co niepokojące, konsultuj z lekarzem.