Horoskop astrologiczny dla znaku Barana na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Barana na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Barana na rok 2017

Horoskop Baran - Prognoza ogólna

Tranzyt Urana z roku 2016 będzie jeszcze bardzo mocno odczuwalny dla wielu osób spod znaku Barana przez cały 2017 rok, szczególnie dla tych, urodzonych w trzecim dekanacie (od 11 do 20 kwietnia). Uran niesie ze sobą postęp, nieopanowanie, brak zahamowań i nieobliczalność. Od początku roku do wiosny, będzie miał też szczególny wpływ Jowisz, należy to wykorzystać. Mogą się pojawić niespodziewane okazje. Jest bardzo duża szansa na przypływy gotówki, zdobycie bardzo stabilnej pracy i zmianę losu procentującą na przyszłość. Saturn w znaku Barana przyniesie dużo obowiązków, odważne podejście do nowych zadań i nieocenioną umiejętność „załatwienia wszystkiego od ręki”. Dzięki Saturnowi w tym znaku, czeka wszystkich dużo spokojniejszy czas niż poprzednio, bo Saturn, to porządek, doskonałość i struktura. Należy jednak pamiętać, że wpływy Plutona będą bardzo silne. Pluton jest planetą transformacji, tego co zdobyte w roku 2017, trzeba będzie bardzo ostro bronić. Walka o władzę dla osób spod znaku Barana będzie przebiegać bardzo bezwzględnie.

Baran - Kariera i pieniądze

Rok 2016 był trudny. Ten będzie dużo lepszy to, co dobre zacznie się już w styczniu. Pomoże Ci w tym Merkury i Jowisz. Miej oczy otwarte. Chcesz zmienić pracę na lepszą? Mierz wysoko, bo marzenia się spełniają. Bardzo duże szanse na awans i dobrą pozycję. Nie obędzie się bez walki (ludzie rzadko lubią zwycięzców), ale dasz sobie radę ze wszystkim. To, co było niezałatwione w roku poprzednim, w tym pójdzie Ci jak z płatka. W 2017 powiesz o Sobie „rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać”. Dobry czas na podnoszenie kwalifikacji, czy rozpoczęcie kursu językowego. Przypływy gotówki będą, możesz odetchnąć z ulgą. Uważaj tylko na „cudowne interesy”, które będą Ci proponowane w tym roku, niestety nie zawsze realnie oceniasz sytuację. Powstrzymaj trochę wpisaną w Twój znak zapalczywość, a zakończysz ten rok na dużym plusie.

Baran - Uczucia i związki

Związki, to nie tylko partnerzy, czy małżonkowie. Związki, to także rodzina i przyjaciele. Uważaj w tym roku na Swoje otoczenie, nie zawsze będzie Ci przychylne. Niektóre przyjaźnie mogą się zakończyć. Niestety nie możesz do końca zaufać, uważaj na to, co mówisz i komu powierzasz Swoje tajemnice, bo srogo się zawiedziesz. Gdy jesteś w stałym związku, na początku roku czeka Cię zmiana na lepsze. Relacje ulegną wzmocnieniu i odbudowaniu. Dla samotnych trochę gorsze wieści, owszem są szanse na stworzenie nowej udanej relacji, ale dopiero w grudniu. Poczekasz na miłość prawie cały rok, ale będzie ona warta tego oczekiwania. Nowy związek da Ci szczęści i poczucie prawdziwej wolności. Z zasady nie lubisz ograniczeń, nawet nie lubisz ciasnych pomieszczeń, więc związek też musi Ci dać przestrzeń do życia i ujście dla Twojej niespożytej energii.

Baran - Zdrowie i kondycja

Trudno o bardziej aktywny znak, niż Twój. Podróże, sport, mierzenie się z wyzwaniami są Ci potrzebne, jak rybie woda. Generalnie nie możesz na Swoje zdrowie narzekać, ale musisz pamiętać o słabych punktach. Pamiętaj o wszystkim, co jest związane z głową, szczególnie zatoki. Trzeba o nie dbać zawsze. Ze względu na ruchliwy tryb życia, bardziej narażasz się na urazy, stłuczenia, czy złamania, niż inne znaki. W roku 2017 szczególny wpływ na Twój stan zdrowia będą miały: Saturn, Uran i Pluton. Do każdej z tych planet są przypisane określone części ciała i związane z nimi schorzenia. Saturn jest odpowiedzialny za kości, tkankę łączną, skórę, włosy i paznokcie. Uran każe Ci zwrócić uwagę na układ nerwowy i dopadające Cię zmęczenie, szczególnie w sferze umysłowej. Pluton w Twoim znaku podpowiada Ci, aby nie lekceważyć Swojego układu moczowo-płciowego, ze szczególnym uwzględnieniem nerek.

Podsumowanie:
Czeka Cię rok wytężonej pracy i wielkich szans. Osiągniesz bardzo wiele, ale pamiętaj, wróg nie śpi, dbaj cały czas o to, co zdobędziesz. Mierz wysoko, bo wszystko jest możliwe. Kto mało żąda, mało dostaje. Do marca tego roku, ściany będą Ci pomagać. Planety są Twoim sprzymierzeńcem, uruchom wrodzony optymizm.