Horoskop dla Barana na luty 2017

Horoskop dla Barana na luty 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Barana na luty 2017

barandobre

Baran 21.03 - 20.04

Ten miesiąc będzie dla Ciebie dość trudny i musisz załatwić wiele spraw. To wszystko, co było odłożone na potem w tym miesiącu da o sobie znać. Będzie to dotyczyć nie tylko sfery materialnej, ale też finansowej. Twój znak mieszczący się w trygonie Ognia da Ci do tego niezbędną energię. Problemy będą, ale dasz Sobie z nimi radę. Ostrożnie z jazdą samochodem, szczególnie w połowie miesiąca, to dotyczy wszystkich znaków.

Praca i finanse
Wiele spraw do załatwienia i dodatkowe obowiązki. Nie poprawi to Twojego nastroju, bo będzie nerwowo. Sprawy zawodowe uda Ci się poukładać dopiero pod koniec miesiąca. Uważaj na osoby, które nie są Ci życzliwe, bo każdy Twój błąd będzie negatywnie komentowany. Finansowo bez żadnych dodatkowych pieniędzy.

Uczucia i związki
W lutym nic nie da się „zamieść pod dywan”. Nadchodzi czas podejmowania decyzji i stawiania spraw na „ostrzu noża”. Może warto spojrzeć prawdzie w oczy. Pamiętaj, że o Twoim partnerze świadczyć mają czyny nie słowa. Teraz już się dowiesz, że niestety słyszysz co innego, a widzisz też coś zupełnie innego.

Zdrowie i kondycja
Stres da o sobie znać. Mogą Cię dopaść bóle kręgosłupa i napięcia mięśni. Czas pomyśleć o prawidłowych metodach relaksu.

Czeka Cię trudny miesiąc, ale kiedy spotkasz Swoją miłość? Porozmawiaj z wróżką!

Dobra wróżka Krystyna