Horoskop astrologiczny dla znaku Bliźniąt na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Bliźniąt na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Bliźniąt na rok 2017

Prognoza ogólna

Rok 2017 dla znaku Bliźniąt rozpocznie się dosyć stresująco. Musisz uważać. Merkury w retrogradacji zawsze zapowiada wstrząsy. Wiele spraw będzie w nowym świetle i należy na to zareagować. Ze szczególną uwagą osoby spod tego znaku powinny podejść do spraw finansowych, kredytów i podatków. W skrajnych przypadkach niektórzy będą zmuszeni do zasięgnięcia rady adwokata. W relacjach osobistych także dla Bliźniąt istnieje zagrożenie kryzysem, ale to tylko w styczniu. Neptun w kwadraturze, będzie w tym znaku do marca, co dodatkowo wprowadza chaos i zamieszanie. Na szczęście przez cały rok będzie znakowi Bliźniąt pomagać zbawienny wpływ Urana. Niesie on ze sobą zmiany w życiu, przyspieszenie działań i możliwość wyrażania siebie. Saturn sprowokuje Bliźnięta do ciężkiej pracy, która wyda owoce.

Kariera i pieniądze

W sprawach finansowych, zwróć szczególną uwagę w 2017 roku na styczeń i grudzień. W tych miesiącach nie możesz popełnić błędów. W styczniu pilnuj wszystkich spraw formalnych, przy trudniejszych decyzjach pytaj adwokata. W grudniu nie zakładaj żadnych spółek, staraj się nie podpisywać wiążących umów. Przez cały rok będzie sporo zamieszania. Układy planet zmuszą Cię do szybkiego działania, ale też pokażą nowe perspektywy. Masz szansę na zmianę pracy na lepszą, ale będzie ona też wymagała od Ciebie sporego wysiłku. Finanse przez cały rok będą raczej stabilne. Rok 2016 był trudniejszy, teraz tylko ciężka praca i dobra płaca, ale z wpływami Saturna, tylko tak można sobie poradzić.

Uczucia i związki

To jeszcze nie jest rok, na który czekasz. Neptun w kwadraturze będzie w sferze związków zaciemniał sytuację. Nic nie jest takie, jakie Ci się wydaje. Ludzie związani z Tobą emocjonalnie mogą często zmieniać zdanie, ty też możesz nie mieć pewności, co do Swoich uczuć. O stały związek musisz bardzo dbać, bo szczególnie na początku roku mogą pojawić się napięcia między Tobą a partnerem. Warto zadbać o relaks i chwilę przerwy od spraw zawodowych w trakcie wspólnych wyjazdów. Gdy doskwiera Ci samotność, będzie szansa na zawarcie nowych przyjaźni, ale nie na nową miłość. Na to musisz poczekać do następnego roku. Możesz liczyć na wsparcie rodziny, w kryzysowych sytuacjach.

Zdrowie i kondycja

Pamiętaj o tych częściach ciała, które są dla Twojego znaku „piętą Achillesową”, Płuca oskrzela i klatka piersiowa, to Twoje słabe punkty. W roku 2017 szczególny wpływ na Twój stan zdrowia będą miały Saturn, Uran i Neptun. Zadbaj o swoje nerwy i obronę przed stresem. Mimo dużej inteligencji i wiedzy, może okazać się, że masz kłopoty z pamięcią. Dostarczaj organizmowi dużo fosforu, który jest „paliwem dla mózgu”. Jedzenie bobu przez cały rok, bardzo wskazane. Ciężka praca, często odbija się na zdrowiu. Postaraj się choć raz w roku zrobić sobie wyniki, bo może się okazać, że zbyt niski poziom żelaza w organizmie jest przyczyną Twojego zmęczenia. Zadbaj o włosy i paznokcie, one też są bardzo podatne na stres.

Podsumowanie:
Początek i koniec roku będzie dal Ciebie trudny. W styczniu dbaj o związek i umowy, a w grudniu o interesy. Czeka Cię rok wytężonej pracy i sporego zamieszania. To jeszcze nie czas na wielką miłość, ale czas na nowe przyjaźnie. Mogą Ci przeszkadzać, częste stany zmęczenia.