Bliźnięta 2016

Bliźnięta 2016

Praca i pieniądze
Rok finansowo zakończysz z bilansem zerowy. Ile zarobisz, tyle wydasz. Staraj się nie ulegać kaprysom i mierzyć siły na zamiary, bo zaciskanie pasa jest tu wskazane. W pracy na sukces lub awans poczekaj cierpliwie do września, wtedy otworzą się przed Tobą nowe perspektywy. Podjęcie dodatkowej pracy, też jest jak najbardziej możliwe.

Uczucia i związki
Zaczekaj do swoich urodzin, a wszystko pójdzie gładko. Miłość na całe życie, też będzie w zasięgu ręki. Koniec łez i samotności. Choć wiadomo, że Bliźniaki płakać nie lubią. Za bardzo interesuje Cię życie i wiele masz do zrobienia. Planujesz dziecko? Nie wahaj się. Teraz, albo nigdy. Stałe związki też przebrną przez rok 2016 raczej gładko. Trochę łez, ale więcej śmiechu i obrócenia zarzewia konfliktu w żart.

Zdrowie
Nie będzie taryfy ulgowej. To co zaniedbane wcześniej, da o sobie znać. Czekają Cię wydatki związane ze zdrowiem. Licz się też z gorszym samopoczuciem psychicznym w pierwszej połowie roku. Wpłynie to na Twoją samoocenę, ale na krótko. Nie wahaj się szukać pomocy u dobrego specjalisty, bo nie będziesz mieć trudności ze znalezieniem takowego. Dieta, nowy styl życia, jest do zrealizowania. Nikt nie będzie wyglądał piękniej od Ciebie.