Byk 2016

Byk 2016


Praca i pieniądze
Nadchodzą dobre czasy. Wiele szans się pojawi. Wystarczy mieć oczy otwarte. Masz dobra pracę? Dlaczego by nie znaleźć jeszcze lepszej. T co wcześniej niewykonalne staje się możliwe. Finanse zaczynają dopisywać, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W pracy musisz tylko uważać na otoczenie, bo zazdrość Cię nie ominie, za dobrze Ci będzie szło. Wszelkie sprawy urzędowe i formalne wyprowadzisz na prostą. Nareszcie zafundujesz sobie wymarzone wakacje. Stać Cię.

Uczucia i związki
Szukasz miłości? Przygotuj się na drugą połowę roku. Będzie się działo. Miłość w Ciebie uderzy, jak grom z jasnego nieba. Narzeczony, który się wahał poprosi Cię o rękę i ślub może być niebawem. W stałych związkach nieporozumienia będą raczej przelotne. Nasilenie ich w okresie wiosennym, o dziwo. Mimo wszystko, wiele uda się naprawić i wyjaśnić. Wiele wyjazdów i podróży w atmosferze miłości i z rodziną.

Zdrowie
Rok nie niosący wielu niebezpieczeństw, ale pamiętaj, ze na zimne się dmucha. Drobne kontuzje mogą Cię nie ominąć. Dobry moment, aby zadbać o siebie. Wszystkie noworoczne postanowienia, schudnę, rzucę palenie, jak najbardziej możliwe do zrealizowania. Pamiętaj, większość planet w roku 2016 Ci sprzyja. Może czas na mądrą dietę, czy przejście na wegetarianizm?