Horoskop astrologiczny dla znaku Byka na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Byka na rok 2017

Horoskop astrologiczny dla znaku Byka na rok 2017

Prognoza ogólna

Początek roku zapowiada się obiecująco i znak Byka może czerpać z tego profity. Eklipsa solarna obecna w nim do 1 marca otworzy nowe drogi i da wybitne szanse na awans. Byki będą świętować prawdziwe triumfy. Uznanie i nagrody, podwyżka i dodatkowe pieniądze. Słońce pełnym blaskiem opromieni ten znak. Tranzyt Saturna, już nie ma na zodiakalnego Byka żadnego wpływu, niech inni się martwią, a w szczególności Strzelce. Warto wykorzystać ten dobry moment, bo później inne planety dojdą do głosu. Pluton w znaku Byka będzie obecny przez cały rok, jest to planeta silnie ograniczająca i narzucająca swój schemat działania. Mobilizuje do rozsądku i zapobiegliwości. Daje lekcję życia bolesną, ale zawsze bardzo potrzebną. Bardzo duży wpływ na znak Byka będzie miał też Neptun, szczególnie na Byki urodzone w drugim dekanacie (od 1 do 10 maja.). Neptun uruchamia intuicję, wizjonerstwo i empatię. Działa na podświadomość. W negatywnym aspekcie zaciemnia obraz i utrudnia podjęcie decyzji. Dobrze należy więc w tym roku przyjrzeć się nadarzającym okazjom, reagować błyskawicznie i słuchać głosu wewnętrznego.

Kariera i pieniądze

Początek roku zapowiada się świetnie. Nie tylko Słońce pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu, ale też Merkury, planeta energii, działania i świetnych interesów. Koniec czekania na awans i podwyżkę, jeśli ktoś zasługuje na docenienie, to właśnie Ty. Będziesz nie do zatrzymania. O dziwo, otoczenie też będzie patrzyło na Twój sukces przyjaźnie. Postaraj się wydać małe przyjęcie z okazji awansu. Nikt tak jak Ty nie umie tego zrobić. Jesteś przecież mistrzem w stworzeniu miłej atmosfery i smakoszem dobrego jedzenia. Spróbuj jak najszybciej zainwestować pieniądze, bo szczęście będzie Ci dopisywać, ale tylko do marca. Potem bardzo ostrożnie planuj wydatki. To co odłożysz w pierwszej połowie roku, będzie musiało wystarczyć na druga jego połowę.

Miłość i związki

Czeka Cię rok szalonych miłości i fatalnych zauroczeń, ale jak je odróżnić? Wyostrzona intuicja, którą obdarzy Cię Neptun, może Ci w tym wybitnie pomóc. Słuchaj Siebie, głos wewnętrzny, poprowadzi właściwą ścieżką. Romans, to nie będzie w tym roku dla Ciebie problem, trudniej będzie dokonać wyboru. Staraj się więc wiązać z jedną osobą (okazje do tego będą), bo jeśli zaczniesz flirt z dwiema osobami naraz, to zachowasz się, jak ten przysłowiowy osiołek, któremu „w żłobie dano, w jednym owies, w drugim siano”. Dla stałych związków rok 2017 będzie dosyć trudny, niektóre z nich mogą się nawet zakończyć. Dbaj o Siebie i swojego partnera, a przetrwacie tę burzę. Im bliżej końca roku, tym bardziej nerwowo. Ktoś z najbliższego otoczenia będzie potrzebował Twojej pomocy. Może tu chodzić o rodzinę. Gwiazdy jasno wskazują na to, że staniesz na wysokości zadnia.


Zdrowie i kondycja

Niestety w Twój znak jest wpisana skłonność do tycia i słaba przemiana materii. Musisz pamiętać co jesz i ile. Gardło i szyja są zawsze słabym punktem dla Ciebie. Palenie wykluczone, jeśli to robisz, to Twoje postanowienie Noworoczne na 2017 rok jest proste - rzucam palenie! Planety obecne w znaku Byka, zwrócą Twoją szczególną uwagę na inne części ciała. Nerki, sprawy kobiece, o to musisz dbać szczególnie. Panowie niech pamiętają o prostacie. Neptun nie da Ci zapomnieć o krążeniu i ciśnieniu. Tutaj też powracamy do tematu diety. Wiesz, co najlepiej chroni Twoje serce? Wystarczy zjeść jedno jabłko dziennie. Bombę witaminowo-zdrowotną.

Podsumowanie:
Rok wielkich szans, awansów i dobrych interesów. Postaraj się zrealizować wszystko szybko, najlepiej w pierwszej jego połowie. W drugiej połowie roku postępuj ostrożnie, szczególnie w sferze uczuć. Nie wszystko złoto, co się świeci. Szalone romanse nie zawsze kończą się dobrze. Słuchaj głosu intuicji, nie zawiedzie Cię.