Horoskop miłosny na czerwiec dla wibracji 2

Horoskop miłosny na czerwiec dla wibracji 2

Wibracja nr 2/11

wibra2


Dom + Praca


Uwaga na pracoholizm!
Samotne dwójki w tym miesiącu skupią się na domu, rodzinie i pracy. U wielu z was na pierwszy plan wysunie się domatorstwo i oddanie swojej pracy. Niestety ta kombinacja kart nie zapowiada nowych znajomości. Karty radzą, iż aby kogoś poznać trzeba włożyć w to dużo więcej zaangażowania i wysiłku, który obecnie przekierowujecie na inne sfery swojego życia. W przeciwnym razie pozostanie tak jak jest. Szczególnie w drugiej połowie czerwca praca może przesłonić Wam życie uczuciowe a Wasza samotność się jeszcze bardziej utrwali. Dobra wiadomość jest taka, iż nie powinnyście też zbytnio narzekać z tego powodu, gdyż w tym miesiącu możecie czuć się wyjątkowo dobrze jako singiel lub po prostu zabraknie Wam czasu na miłość…
Dla dwójek w związkach również dom, rodzina i praca będą teraz najważniejsze z tą różnicą, iż zajęte dwójki mogą zbytnio koncentrować sięna tym aby zapewnić rodzinie godziwy byt i bezpieczną, stabilną przyszłość. Z tego względu możecie wpaść w pułapkę pracoholizmu co się przełoży na Wasze relacje partnerskie i nie wpłynie korzystnie na Wasz związek.
Rada: włóżcie więcej wysiłku i zaangażowania w sferę miłosną, znajdźcie czas dla partnera i nie pozwólcie aby praca przesłoniła Wam życie uczuciowe, szczególnie jeśli prowadzicie własny biznes lub pracujecie w domu. Uważajcie aby Praca nie była teraz dziedziną, która zbytnio wypełni Wam życie, bo ucierpią na tym Wasi bliscy. Jeśli znajdziecie równowagę pomiędzy domem a pracą, będziecie miećczastylko dla partnera i rodziny Wasze życie uczuciowe będzie stabilne, bezpieczne i niczym nie zmącone. Razem będziecie tworzyć wspólne rodzinne gniazdko a emocje między Wami będą pozytywne.

 


Jaki miesiąc przed Tobą? Tylko rozmowa z wróżką może Cię wyciągnąć z kłopotów :)!

fortuna