Horoskop miłosny na czerwiec dla wibracji 4

Horoskop miłosny na czerwiec dla wibracji 4

Wibracja nr 4/22

wibra4


Złodziej + Wielka wygrana
Straty na polu uczuciowym
Samotne czwórki mogą odczuwać lub doświadczyćw tym miesiącu poczucia straty. Jedni z Was mogą powracać do tego co było–np. utraconego uczucia czy utraconej szansy, możecie nadal żyć przeszłością, wspomnieniami i tym samym odwracać się od nowych znajomości. Do innych może powrócić jakaś stara, niekoniecznie dobra znajomość, ktoś kto Was kiedyś zawiódł lub zranił. Jeszcze inni mogą poznać kogoś, kto niestety nie zagrzeje w ich życiu miejsca, pojawi się na chwilę, jak to Złodziej coś Wam zabierze (czas, uczucie) i zniknie tak szybko jak się pojawił…Pamiętajcie drogie czwórki nowa znajomość może być ekscytująca ale nie będzie warta zachodu. Karty pokazują, iż będzie nietrwała. Nie martwcie się jednak na zapas bo w drugiej połowie miesiąca będziecie mieć bardzo duże powodzenie u płci przeciwnej a osób Wami zainteresowanych nie powinno zabraknąć!
Niektóre zajęte czwórki będą chciały się wycofać z obecnej relacji, związku, w którym tkwią a w którym nie są szczęśliwe. Możliwa także nieszczerość w relacjach, kontakty lub spotkania z innymi za plecami partnera oraz większa otwartość na nowe znajomości, szczególnie w drugiej połowie miesiąca. Wtedy też pojawić się mogą możliwości na poznanie interesującej osoby a nawet zauroczenie! Pary, które nie mieszkają razem będę spotykać się nieregularnie, partner będzie pojawiał się i znikał, wykradając Wam czas. W szczęśliwych związkach będzie znacznie lepiej, szczególnie w drugiej połowie miesiąca, wtedy uda Wam się odrobić się ewentualne straty czy braki czasu.
Przestroga: uważajcie aby zarabianie pieniędzy i skupianie się na finansach nie przysłoniło Wam życia uczuciowego, bo odbije się to niekorzystnie na waszym związku. Uważajcie również na swoje finanse i oszustwa wszelkiego rodzaju. Lepiej teraz powtrzymać się od większych inwestycji.


Jaki miesiąc przed Tobą? Tylko rozmowa z wróżką może Cię wyciągnąć z kłopotów :)!

fortuna