Horoskop miłosny na czerwiec dla wibracji 6

Horoskop miłosny na czerwiec dla wibracji 6

Wibracja 6/33

wibra6


Osoba prawna + Dojrzały Pan
Zły obrót spraw uczuciowych i rodzinnych
Samotne szóstki będą miały dość trudny miesiąc jeśli chodzi o uczucia. W tym miesiącu widać dalszą samotność, choć w drugiej połowie miesiąca może pojawić się w Waszym życiu przyjaciel lub mężczyzna od Was starszy, może być też krewny – ktoś kto będzie Was wspierał i dotrzyma Wam towarzystwa. Jeśli będzie to kolega lub przyjaciel, nie będziecie go postrzegać w kategoriach partnerskich – a może jednak warto? Zadajcie sobie to pytanie.
Niektóre szóstki mogą się zmagać z problemami ze swoim eks, widać nieporozumienia(niewykluczone na niwie prawnej) kłótnię, różnicę zdań a nawet wywieranie na Was presji. Jeśli się sądzicie koniecznie skorzystajcie z rad adwokata.
W związkach niestety podobnie, będzie iskrzyć, do tego stopnia, że niektóre z Was mogą zdecydować się na separację a nawet rozwód. Jeśli jednak kochacie swojego partnera i pomimo problemów nie chcecie się z nim rozstawać w rozwiązaniu konfliktu może pomóc Wam mediator np. starszy krewny, przyjaciel, psycholog lub osoba trzecia, która jest obiektywna i ma większe życiowe doświadczenie. Jest szansa na załagodzenie konfliktu ale przy pomocy osób postronnych. Warto więc z niej skorzystać.


Jaki miesiąc przed Tobą? Tylko rozmowa z wróżką może Cię wyciągnąć z kłopotów :)!

fortuna