Horoskop miłosny na czerwiec dla wibracji 9

Horoskop miłosny na czerwiec dla wibracji 9

Wibracja nr 9

wibra9


Pan + Dojrzała Pani
Odpowiedni partner
Samotne Panie dziewiątki będą miały ogromne szanse w miesiącu czerwcuspotkania tego jedynego, wymarzonego partnera, swojej bratniej duszy, drugiej połówki jabłka. Kogoś kogo szukały i na kogo czekają. Rozejrzyjcie się więc teraz uważnie wokół siebie bo taka szansa może się za szybko nie powtórzyć!
Uwaga: na życie tego mężczyzny może mieć nadal wpływ inna kobieta – eks żona, dziewczyna, przyjaciółka, ew. matka. Miejcie to na uwadze.
Samotni Panowie skupia się w pierwszej połowie czerwca na sobie i raczej będą się spotykać w męskim gronie. Aby przyciągnąć wymarzoną partnerkę karty radzą abyście w tym m-cu przede wszystkim zainwestowali w siebie i swoje własne potrzeby. W drugiej połowie miesiąca możecie się spotkać z dawno nie widzianą przyjaciółka lub starszą od Was interesującą kobietą.
W związkach kobiecych dziewiątekto Twój partner będzie teraz dla Ciebie najważniejszy i to właśnie on będzie w Twoich myślach i centrum Twojej uwagi. Jeżeli ostatnio go zaniedbywałaś lub nie miałaś dla niego czasu teraz to się znacząco zmieni. Bardziej się zintegrujecie, okażesz mu swoje zainteresowanie, więcej uczucia i pełnego wsparcia. Wasz związek będzie stabilny a Wy sobie oddani. Nie będziesz myśleć egoistycznie i skoncentrujesz się na jego potrzebach, jeśli będzie tego potrzebował udzielisz mu pełnego wsparcia, będziesz dla niego podporą. Uwaga: na Wasz związek może mieć wpływ inna kobieta – eks partnerka, przyjaciółka, matka lub teściowa.
Zajęci Panowie powinni pomyśleć i skoncentrować się teraz bardziej na sobie i swoich własnych potrzebach, nie na partnerce, dzieciach, rodzicach czy innych osobach. Pamiętaj – musisz zachować zdrową równowagę pomiędzy dawaniem i braniem. W tym miesiącu to Ty i Twoje własne potrzeby są najważniejsze, szczególnie w jego pierwszej połowie. W drugiej możesz się odwracać od starszego członka rodziny: mamy, babci, teściowej, kogoś kogo rad nie będziesz chciał teraz słuchać…

Jaki miesiąc przed Tobą? Tylko rozmowa z wróżką może Cię wyciągnąć z kłopotów :)!

fortuna