Czytelnia

Czytelnia

"Ludzie przestają myśleć, gdy przestają czytać." - Denis Diderot

 • Karty intuicyjne Desire - znaczenie i mo…
  Karty intuicyjne Desire - znaczenie i mo…

  W zabieganym świecie warto zatrzymać się choć na chwilę i wsłuchać w głos własnego serca. Karty Intuicyjne Desire uczą jak unikać nieprzyjemnych sytuacji i czerpać z życia całymi garściami. Czy ich moc i energia rzeczywiście są skuteczne?

  Czytaj więcej
 • Wiktoriańskie karty kwiatowe i ich moc
  Wiktoriańskie karty kwiatowe i ich moc

  Wróżenie z kart tarota jest metodą znaną od wielu setek lat. Często mówi się, że tarot jest najczęstszym z możliwych luster. Czy w talii wiktoriańskich kart kwiatowych można odbić siebie i swoją duszę?

  Czytaj więcej
 • Radiestezja - jako sztuka odczuwania
  Radiestezja - jako sztuka odczuwania

  Energia, która nas otacza pozwala na odczytywanie konkretnych wskazówek, które mogą mieć wpływ na nasze życie. Czy radiestezja to skuteczna metoda przepowiadania przyszłości?

  Czytaj więcej
 • Reiki - duchowy wpływ na ciało i dobre w…
  Reiki - duchowy wpływ na ciało i dobre w…

  Japońska metoda uzdrawiania za pomocą energii - Reiki, zdobyła wielu wielbicieli. Czy w każdym z nas tkwi źródło nieograniczonej energii? Jak więc ją w sobie odnaleźć? Czy dzięki działaniu Reiki można pozbyć się wewnętrznej blokady?

  Czytaj więcej
 • Astrologia - wiedza królewska
  Astrologia - wiedza królewska

  Jedna z najbardziej popularnych metod przepowiadania przeszłości. Opiera się na znakach zodiaku oraz gwiazdozbiorze. Czy na podstawie ułożenia planet można odkryć swoje przeznaczenie i odnaleźć swoją drogę?

  Czytaj więcej