Czytelnia

Czytelnia

"Ludzie przestają myśleć, gdy przestają czytać." - Denis Diderot

 • Bioenergoterapia - uzdrawiająca energia
  Bioenergoterapia - uzdrawiająca energia

  Bioenergioterapia to metoda stosowana w medycynie niekonwencjonalnej, która polega na przekazaniu właściwości energetycznych bioenergoterapeuty. Co sprawia, że ma taką moc i czy rzeczywiście pomaga wrócić do zdrowia?

  Czytaj więcej
 • Oczyszczanie energetyczne - zdrowa i pię…
  Oczyszczanie energetyczne - zdrowa i pię…

  Wszystkie etapy życia podlegają procesowi wymiany energii - dobrej i zlej - one razem gwarantują równowagę w życiu. Zdarza się, że pod wpływem rozmaitych czynników równowaga zostaje zachwiana? Jak więc sobie poradzić z nadmiarem negatywnej energii?

  Czytaj więcej
 • Jakie znaczenie mają karty cygańskie?
  Jakie znaczenie mają karty cygańskie?

  Wróżbiarstwo jest wpisane w tradycję Cyganów. Choć karty cygańskie różnią się od tarota i kart klasycznych, ich rozkład może rozwiać wszelkie nasze wątpliwości. W jaki sposób je interpretować i dobrze oczytać znaki?

  Czytaj więcej
 • Feng Shui - starożytna sztuka planowania…
  Feng Shui - starożytna sztuka planowania…

  Feng Shui to filozofia oparta na tym co niewidzialne, której celem jest uzyskanie harmonii przepływu energii. Jakie znaczenie w naszym życiu mają te dwa żywioły? Czy dobra wróżka pomoże nam zrozumieć ich symbolikę?

  Czytaj więcej
 • Wróżby miłosne - poznaj swoje przeznacze…
  Wróżby miłosne - poznaj swoje przeznacze…

  Każdy, kto chociaż raz się zakochał, wie jak silnym uczuciem jest miłość. Jednak czy zawsze prawdziwa miłość ma szczęśliwe zakończenie? Czy wróżby miłosne pokażą jak zgłębić świat uczuć i podążać głosem serca?

  Czytaj więcej