Czytelnia

Czytelnia

"Ludzie przestają myśleć, gdy przestają czytać." - Denis Diderot

 • Horoskop numerologiczny - zasady numerol…
  Horoskop numerologiczny - zasady numerol…

  Horoskop numerologiczny opiera się na prognozowaniu przyszłości za pomocą sumowania cyfr danej liczby przyporządkowanej każdemu z nas. Co sprawia, że jest tak popularny i w jaki sposób powinno się go interpretować?

  Czytaj więcej
 • Magiczne wróżby na początek lata
  Magiczne wróżby na początek lata

  Lato to czas wakacyjnego szaleństwa, nowych znajomości i zauroczeń. Czy wróżby powiedzą Ci jak przeżyć ten wakacyjny czas, żeby dobrze wypocząć, naładować baterię na cały rok i na długo zatrzymać piękne wspomnienia?

  Czytaj więcej
 • Internetowe wróżby, a wróżby tradycyjne…
  Internetowe wróżby, a wróżby tradycyjne…

  Mimo upływu lat ludzie nadal pragną poznać swoją przyszłość. Rozwój technologii oraz dostęp do internetu stworzyły możliwość przepowiadania przyszłości online. Czy internetowe wróżby są odpowiedzią na potrzeby współczesnego człowieka? Czy tradycyjne wróżby

  Czytaj więcej
 • Wróżby z kart i ich działanie
  Wróżby z kart i ich działanie

  Karty są stale bardzo znaną metodą wróżenia i przepowiadania przeszłości. Co sprawia, że są tak popularne? Jakie jest ich działanie? Jak interpretować znaki i szukać odpowiedzi na nurtujące pytania?

  Czytaj więcej
 • Dobra wróżka i jej cechy
  Dobra wróżka i jej cechy

  Wybór odpowiedniej wróżki to nie łatwe zadanie. Jak spotkać taką, z którą będziemy dzielić się naszą energią? Jak poznać dobrą wróżkę, która dokładnie przepowie naszą przyszłość?

  Czytaj więcej