Czytelnia

Czytelnia

"Ludzie przestają myśleć, gdy przestają czytać." - Denis Diderot

 • Reiki - duchowy wpływ na ciało i dobre w…
  Reiki - duchowy wpływ na ciało i dobre w…

  Japońska metoda uzdrawiania za pomocą energii - Reiki, zdobyła wielu wielbicieli. Czy w każdym z nas tkwi źródło nieograniczonej energii? Jak więc ją w sobie odnaleźć? Czy dzięki działaniu Reiki można pozbyć się wewnętrznej blokady?

  Czytaj więcej
 • Astrologia - wiedza królewska
  Astrologia - wiedza królewska

  Jedna z najbardziej popularnych metod przepowiadania przeszłości. Opiera się na znakach zodiaku oraz gwiazdozbiorze. Czy na podstawie ułożenia planet można odkryć swoje przeznaczenie i odnaleźć swoją drogę?

  Czytaj więcej
 • Huna - uczy jak zachować harmonię w życi…
  Huna - uczy jak zachować harmonię w życi…

  Ciekawe twierdzenia, które mogą inspirować do własnych przemyśleń. Czy huna uczy filozofii życia? Czy dzięki niej łatwiej jest żyć, rozumieć i kochać?

  Czytaj więcej
 • Jasnowidzenie - tajemnicza zdolność
  Jasnowidzenie - tajemnicza zdolność

  Jasnowidzenie to bez wątpienia, jedna z najbardziej upragnionych paranormalnych zdolności. Odkrywanie przyszłości zdobywa coraz więcej zwolenników. Jednak czy ten fascynujący dar jest w stanie rozwikłać zagadki losu?

  Czytaj więcej
 • Karty Lenormand, odpowiedzą na Twoje pyt…
  Karty Lenormand, odpowiedzą na Twoje pyt…

  Łączące ze sobą przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość - wyjątkowe karty Lenormand pozwolą odczytać nasze przeznaczenie. W jaki sposób ich używać? Czy są równie interesujące jak popularne karty Tarota?

  Czytaj więcej