Czytelnia

Czytelnia

"Ludzie przestają myśleć, gdy przestają czytać." - Denis Diderot

 • Feng Shui - starożytna sztuka planowania…
  Feng Shui - starożytna sztuka planowania…

  Feng Shui to filozofia oparta na tym co niewidzialne, której celem jest uzyskanie harmonii przepływu energii. Jakie znaczenie w naszym życiu mają te dwa żywioły? Czy dobra wróżka pomoże nam zrozumieć ich symbolikę?

  Czytaj więcej
 • Wróżby miłosne - poznaj swoje przeznacze…
  Wróżby miłosne - poznaj swoje przeznacze…

  Każdy, kto chociaż raz się zakochał, wie jak silnym uczuciem jest miłość. Jednak czy zawsze prawdziwa miłość ma szczęśliwe zakończenie? Czy wróżby miłosne pokażą jak zgłębić świat uczuć i podążać głosem serca?

  Czytaj więcej
 • Karty anielskie - pozytywna energia
  Karty anielskie - pozytywna energia

  Wyjątkowe ze względu na swój pozytywny przekaz i dobrą energię. Pozwalają odnaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. Co sprawia, że są tak popularne? Czy obecność Aniołów i ich moc, mają wpływ na nasze życie?

  Czytaj więcej
 • Horoskopy, a dopasowanie znaków zodiaku…
  Horoskopy, a dopasowanie znaków zodiaku…

  Odnalezienie idealnego partnera, z którym można stworzyć silną i trwałą relację może spędzać sen z powiek nie jednej osobie. Czy horoskop partnerski nakieruje nas na odpowiedni tor i pokaże, który znak zodiaku będzie dla nas odpowiedni?

  Czytaj więcej
 • Horoskop numerologiczny - zasady numerol…
  Horoskop numerologiczny - zasady numerol…

  Horoskop numerologiczny opiera się na prognozowaniu przyszłości za pomocą sumowania cyfr danej liczby przyporządkowanej każdemu z nas. Co sprawia, że jest tak popularny i w jaki sposób powinno się go interpretować?

  Czytaj więcej