Czytelnia

Czytelnia

"Ludzie przestają myśleć, gdy przestają czytać." - Denis Diderot

 • Jak czytać runy i poznać swoje przeznacz…
  Jak czytać runy i poznać swoje przeznacz…

  Runy niegdyś dawały możliwość przewidzenia przyszłości i leczenia chorób. Obecnie używa się ich głównie do przepowiadania przebiegu zdarzeń. Czy rzeczywiście posiadają sekretną moc, która objawia się w prostocie?

  Czytaj więcej
 • Bioenergoterapia - uzdrawiająca energia
  Bioenergoterapia - uzdrawiająca energia

  Bioenergioterapia to metoda stosowana w medycynie niekonwencjonalnej, która polega na przekazaniu właściwości energetycznych bioenergoterapeuty. Co sprawia, że ma taką moc i czy rzeczywiście pomaga wrócić do zdrowia?

  Czytaj więcej
 • Oczyszczanie energetyczne - zdrowa i pię…
  Oczyszczanie energetyczne - zdrowa i pię…

  Wszystkie etapy życia podlegają procesowi wymiany energii - dobrej i zlej - one razem gwarantują równowagę w życiu. Zdarza się, że pod wpływem rozmaitych czynników równowaga zostaje zachwiana? Jak więc sobie poradzić z nadmiarem negatywnej energii?

  Czytaj więcej
 • Jakie znaczenie mają karty cygańskie - d…
  Jakie znaczenie mają karty cygańskie - d…

  Wróżbiarstwo jest wpisane w tradycję Cyganów. Choć karty cygańskie różnią się od tarota i kart klasycznych, ich rozkład może rozwiać wszelkie nasze wątpliwości. W jaki sposób je interpretować i dobrze oczytać znaki?

  Czytaj więcej
 • Feng Shui - starożytna sztuka planowania…
  Feng Shui - starożytna sztuka planowania…

  Feng Shui to filozofia oparta na tym co niewidzialne, której celem jest uzyskanie harmonii przepływu energii. Jakie znaczenie w naszym życiu mają te dwa żywioły? Czy dobra wróżka pomoże nam zrozumieć ich symbolikę?

  Czytaj więcej