Czytelnia

Czytelnia

"Ludzie przestają myśleć, gdy przestają czytać." - Denis Diderot

 • Szampańska zabawa i wróżby na karnawał
  Szampańska zabawa i wróżby na karnawał

  Początek roku bez wątpienia niesie za sobą wiele wspaniałych lecz nieodkrytych chwil. Warto poznać horoskop na styczeń, który każdego dnia może inspirować do działania i poszukiwania szczęścia.

  Czytaj więcej
 • Postanowienia noworoczne - odkryj dobre…
  Postanowienia noworoczne - odkryj dobre…

  Nowy Rok niesie za sobą nowe wyzwania, możliwości, plany i marzenia. Czy dobre wróżby mogą wpłynąć na nasze wybory i decyzje? Czy rozmowa z wróżką o naszych postanowieniach będzie dobrym rozwiązaniem?

  Czytaj więcej
 • Horoskop na grudzień 2017 podpowie jak s…
  Horoskop na grudzień 2017 podpowie jak s…

  Jeśli wciąż trapią Cię niedokończone sprawy, a niezażegnane konflikty nie dają Ci spokoju sprawdź horoskop na grudzień 2017. Znajdziesz w nim wskazówki, które pozwolą Ci szczęśliwie zakończyć ten rok i wejść w nowy etap życia z czystą kartą.

  Czytaj więcej
 • Karty intuicyjne Desire - znaczenie i mo…
  Karty intuicyjne Desire - znaczenie i mo…

  W zabieganym świecie warto zatrzymać się choć na chwilę i wsłuchać w głos własnego serca. Karty Intuicyjne Desire uczą jak unikać nieprzyjemnych sytuacji i czerpać z życia całymi garściami. Czy ich moc i energia rzeczywiście są skuteczne?

  Czytaj więcej
 • Wiktoriańskie karty kwiatowe i ich moc
  Wiktoriańskie karty kwiatowe i ich moc

  Wróżenie z kart tarota jest metodą znaną od wielu setek lat. Często mówi się, że tarot jest najczęstszym z możliwych luster. Czy w talii wiktoriańskich kart kwiatowych można odbić siebie i swoją duszę?

  Czytaj więcej