Czytelnia

Czytelnia

"Ludzie przestają myśleć, gdy przestają czytać." - Denis Diderot

 • Karty Lenormand, odpowiedzą na Twoje pyt…
  Karty Lenormand, odpowiedzą na Twoje pyt…

  Łączące ze sobą przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość - wyjątkowe karty Lenormand pozwolą odczytać nasze przeznaczenie. W jaki sposób ich używać? Czy są równie interesujące jak popularne karty Tarota?

  Czytaj więcej
 • Niesamowita moc wahadełka i dobre wróżby…
  Niesamowita moc wahadełka i dobre wróżby…

  Nazywane narzędziem podświadomości. Wahadełko - niepozorna, drobna zawieszka, która może zdziałać cuda. Jego wszechstronne zastosowanie znane jest na całym świecie. Co sprawia, że tak wiele osób chce skorzystać z jego nieocenionej mocy?

  Czytaj więcej
 • Jak czytać runy i poznać swoje przeznacz…
  Jak czytać runy i poznać swoje przeznacz…

  Runy niegdyś dawały możliwość przewidzenia przyszłości i leczenia chorób. Obecnie używa się ich głównie do przepowiadania przebiegu zdarzeń. Czy rzeczywiście posiadają sekretną moc, która objawia się w prostocie?

  Czytaj więcej
 • Bioenergoterapia - uzdrawiająca energia
  Bioenergoterapia - uzdrawiająca energia

  Bioenergioterapia to metoda stosowana w medycynie niekonwencjonalnej, która polega na przekazaniu właściwości energetycznych bioenergoterapeuty. Co sprawia, że ma taką moc i czy rzeczywiście pomaga wrócić do zdrowia?

  Czytaj więcej
 • Oczyszczanie energetyczne - zdrowa i pię…
  Oczyszczanie energetyczne - zdrowa i pię…

  Wszystkie etapy życia podlegają procesowi wymiany energii - dobrej i zlej - one razem gwarantują równowagę w życiu. Zdarza się, że pod wpływem rozmaitych czynników równowaga zostaje zachwiana? Jak więc sobie poradzić z nadmiarem negatywnej energii?

  Czytaj więcej