Biała Szałwia

Biała Szałwia

Autor: tarocista piotr halicki / Ilość odpowiedzi: 1 / Kategoria: Magia

 • Kochani! :) Dziś poruszam temat białej szałwii. Święte zioło Indian znane również pod nazwą- Salvia Apiana. Poniżej znajdziecie ciekawe informacje o zastosowaniu np. miody z nektaru białej szałwii i informacje jak oczyszczać przestrzeń w której się znajdujemy :) Zapraszam do lektury :)
  Miód z nektaru Białej Szałwii jest naturalnym antybiotykiem, odczulaczem oraz środkiem bakteriobójczym. Pomaga w problemach układu pokarmowego, oddechowego i bólach miesiączkowych. Łagodzi przeziębienia, bóle gardła, rozluźnia śluz zalegający w układzie oddechowym. Zapobiega i leczy infekcje zatok oraz łagodzi uczucie niepokoju.
  Teraz może parę słów jak oczyszczać naszą przestrzeń.
  Robimy to okadzając je w przeciwną stronę do ruchu wskazówek zegara, zwracając szczególną uwagę na otwory okienne i drzwiowe oraz na kąty. Rzeczy okadzamy po prostu “kąpiąc” je w dymie. Po zakończeniu trzeba dobrze wywietrzyć mieszkanie, aby zebrana przez szałwię ciężka energia została usunięta. Na koniec można zapalić białą święcę i pozwolić jej wypalić się do końca. To bardzo silnie oczyszczający przestrzeń rytuał.
  Szałwią możemy okadzać i oczyszczać karty Tarota oraz inne nasze magiczne narzędzia. Wystarczy zapalić jeden listek tego cudownego ziela, aby poczuć ulgę i świeżość :) W moim przypadku Salvia pomaga mi się skupić przy medytacji czy też stawianiu kart. Białej Szałwii używam również podczas zabiegów Pranicznych.
  A dla ciekawostki, to otrzymałem od swojej przyjaciółki nasiona szałwii które niesamowicie szybko wykiełkowały :) Teraz w domu czekamy aż będzie gotowa do ścięcia by nam służyła i wprowadzała dobrą energię do domu :))
  Polecam z całego serca :)


Dodaj własny komentarz

Odpowiedz w ramach tematu