Czy warto czytać horoskopy

Czy warto czytać horoskopy

Autor: Gość / Ilość odpowiedzi: 1 / Kategoria: Astrologia

  • Astrologia jest najstarszą nauką na świecie. Opiera się ona na ruchach planet i ich wpływie na losy danego człowieka. Oprócz tego, Astrologia zajmuje się przewidywaniem przyszłości krajów, firm lub ogólnie konsekwencjami wydarzeń w danym czasie.
    Horoskopy gazetowe opisują to co czeka dany znak zodiaku. Ale co to jest ten znak zodiaku? Jest to wycinak nieba, a dokładniej 1/12, któremu przypisany jest symbolicznie jakiś znak. Czy to ma się sprawdzić? Oczywiście że nie. Jak byłoby możliwe, żeby całą populację ziemi podzielić na 12 i każdemu z nich przypisywać jakieś wydarzenia. Absurd. Prawdziwa Astrologia oparta jest na indywidualnym kosmogramie sporządzanym dla każdego człowieka na podstawie daty, godziny i miejsca urodzenia. To nie jeden znak zodiaku, ale wszystkie planety decydują o tym, z czym człowiek przychodzi na świat i co go czeka w danym czasie.
    Dlatego nie warto czytać horoskopów gazetowych, a skontaktować się z Astrologiem, by przedstawił on Twoje indywidualne możliwości, talenty, wydarzenia, jakie masz wpisane w swoje życie.


Dodaj własny komentarz

Odpowiedz w ramach tematu