Kula- Medytacja i praca

Kula- Medytacja i praca

Autor: tarocista piotr halicki / Ilość odpowiedzi: 1 / Kategoria: Magia

 • Kochani :) Dziękuję pięknie Pani Mirosławie za pytanie wysłane na Facebooku :)
  A pytanie dotyczy, jak pracować i medytować zkulą.
  Kochani! Przedstawię Wam sprawdzoną metodę pracy i medytacji z kulą.
  Do medytacji przystępuję najczęściej wieczorem, po wykonaniu wszystkich prac i obowiązków. Zasiadam wygodnie na łóżku, zapalam kadzidło i świecę, biorę kulę w dłonie i proszę o oczyszczenie i uspokojenie mojej Duszy i Ciała z wibracji dnia codziennego. Po czym wizualizuję białe światło, które rozchodzi się po moim całym ciele zaczynając od dłoni. Medytować z kulą można nie tylko skupiając się na oczyszczeniu naszej energii ale na każdej innej sprawie. Po wykonanej medytacji zawsze dziękuję kuli oraz oczyszczam ją pod zimną, bieżącą wodą.
  Szklanej kuli używam również podczas zabiegów Pranicznych, ale to zostawię dla siebie :) Natomiast jak pracuję z kulą podczas wykonywania dla Was przepowiedni.
  Kula pobudza moje Trzecie oko i uwrażliwia moją intuicję.
  Zawsze, ale to Zawsze! zapalam świecę i ustawiam ją tak by nie odbijała się w kuli (jakoś 20 cm obok kuli bądź przed kulą) Przed każdym pytaniem skupiam się i proszę o przekaz, następnie trzymam dłonie nad kulą uważnie wsłuchując się w swoje wnętrze. Bardzo często otrzymuję informacje w formie głosu. Inne osoby, które wpatrują się w kulę otrzymują obrazy które widzą swoim Trzecim Okiem.
  Kochani!! Praca z kulą nie jest łatwa. Nie zniechęcajcie się, lecz pracujcie. Pracując z kulą rozwijamy swoją Intuicję jak i wrażliwość na Świat, który nas otacza. Powodzenia. Z Magicznym Pozdrowieniem, Wasz Tarocista Piotr Halicki. :)


Dodaj własny komentarz

Odpowiedz w ramach tematu