Ciało i Dusza

Ciało i Dusza

Autor: wróżka issi / Ilość odpowiedzi: 2 / Kategoria: Wibracja duszy i ciała

 • Człowiek jest fizyczną powłoką - domem dla duszy . My Ezoterycy mamy świadomość istnienia Duszy jako Wolnej Energii , która ma wpływ na nasze życie przed , tu i teraz oraz po uwolnieniu się z ciała fizycznego i powrotu do domu Ojca . Coraz więcej osób ma ochotę odkrywać siebie . Odkryć siebie tak na prawdę to nic innego , jak zaprzyjaźnić się z własną Duszą . Wsłuchać się w siebie i synchronizować w jedną całość .Tak więc mamy siebie jako człowieka o pełnej wartości bogatego doświadczania wespół ,, Ciało i Dusza '' Mając świadomość jestestwa w Wszechświecie łatwiej nam wpływać na swój los . Znając wartość i potrzeby własnej Duszy , idziemy drogą celu w naturalny sposób . Nie boimy się wyzwań ani nie żałujemy decyzji , jakie by nie były . Jako jasnowidz od dziecka widzę ludzi jako Mapy Ciała i Duszy . Co to znaczy ? Patrzę na osobę przez synchronizację z jej Duszą otoczeniem ,zdrowiem , sytuacjami jakie ją spotykają ....

 • Moja wypowiedz zabrzmi bardzo niewiarygodnie, ale jest moim doświadczeniem w podróży z osobami, które do mnie zawitały szukając głosu ducha.
  Duch to nasz opiekun wirujący w poprzednich bytach. Stoi obok i przygląda się naszemu teraźniejszemu życiu.
  Podpowiada?
  Tak, szepcze. Próbuje wpłynąć na naszą drogę życia w bardzo delikatny sposób.
  Każdy z nas często dostaje spontaniczne myśli. Uznaje je za przebłyski niedorzeczności. Odrzuca. Ignoruje. Takie szepty nazywam "pierwszymi myślami".
  To głos naszego ducha, wspólnego bytu, anioła stróża.
  Dlaczego z nich nie korzystamy?
  Powątpiewanie w siebie i nieprawdopodobne? Zabieganie, nerwowość dzisiejszych czasów?
  Czysta ludzka niewiara w własną intuicje?
  PIERWSZE MYŚLI są bezcennym darem wieków. Doświadczeniem naszego bytu energetycznego dzisiaj i z przeszłości.
  Rozmowa z naszym duchem dla mnie jest namacalnym dialogiem podczas sesji hipnozy w pełnej świadomości z osobami wierzącymi w siebie. Nieprawdopodobne zdarzenie, realnie namacalne pytania i odpowiedzi. Każdy z nas to potrafi. Wystarczy gram osobliwej energii i siła słów, pytań. Wtedy Państwo doznajecie uczuć niewiarygodnych wizji, słowa układają się w długie dialogi. Odnajdujemy odpowiedzi na każdy temat.
  To bardzo proste. Wystarczy otworzyć siebie i popłynąć z mocą bioenergii.
  Ezoteryk Kosma


Dodaj własny komentarz

Odpowiedz w ramach tematu