Rozmaryn - Zwyczajna przyprawa ? ;) No nie do końca :)

Rozmaryn - Zwyczajna przyprawa ? ;) No nie do końca :)

Autor: tarocista piotr halicki / Ilość odpowiedzi: 2 / Kategoria: Magia

 • Na prośbę pewnej osoby opisuję działanie i zastosowanie Rozmarynu w życiu codziennym jak i w Magii :)
  Chyba każdy z nas zna taką przyprawę jaką jest Rozmaryn :)
  Zwykłe zielsko, które sypiemy do zup, potraw, herbaty na zdrowie, a czy wiecie jakie ma zastosowanie w Magii? Ha!! A ja wiem i się z Wami tym podzielę :)
  Rozmaryn i Bazylia to zioła wspierające pożądanie oraz pobudzają energię sexualną.
  Lecz pamiętajmy, że bazylia jest ziołem z wibracją żeńską.U mężczyzn może wywołać skutek odwrotny do zamierzonego!! Męską energię z kolei pobudza rozmaryn. Używanie tych przypraw w odpowiedni sposób pobudzi Wasze życie erotyczne :)
  Rozmaryn nie jest używany tylko w magii miłosnej, ale również w magii ochronnej.
  Od dawna rozmaryn był uważany za środek przeciwdziałający plagom. Pomaga pozbyć się sennych koszmarów. Działa oczyszczająco, ochronnie, wspomagająco, oczyszcza z negatywnych energii, przynosi spokój wewnętrzny, sprzyja zachowaniu młodości fizycznej i duchowej. Wspomaga i daje dobrą pamięć, poczucie sprawiedliwości i mocy, ułatwia naukę. Usuwa depresję, pomaga w zachowaniu młodości, odgania koszmary senne dając spokojny i miły sen. A dodawany do kąpieli pobudza siły witalne i radość. Umycie rąk naparem z rozmarynu oczyszcza tak jak cała kąpiel. Pomaga w zachowaniu młodości i przyciąga dobre, wspierające duszki. Kochane Czarodziejki i Czarodzieje :) Warto kupować świeże zioła w doniczkach, które można dostać nawet w supermarketach. Będziecie pewni, że używacie właściwych ziół, a przy okazji uprawy, wprowadzacie w nie własną magiczną energię :) Jakie zioła Was jeszcze interesują? Piszcie w komentarzach :)
  Wasz Tarocista Piotr Halicki

 • Witaj☺️ cynamon przyciąga dobra materialne tak cytryna,ale jak go stosować? Nosić w portfelu? Wynajmuje pokój więc nie mam pola do popisu...w domu. Konkretnie chodzi mi nie tyle o pieniądze jak o własne mieszkanie( szybszy spadek czy od miasta) pozdrawiam


Dodaj własny komentarz

Odpowiedz w ramach tematu