Horoskop dzienny od 06 czerwca do 18 czerwca 2017

Horoskop dzienny od 06 czerwca do 18 czerwca 2017

Horoskop dzienny na podstawie Kalendarza Majów. Sprawdź, co Cię czeka, każdego dnia

Sprawdź co się wydarzy, na podstawie Kalendarza Majów. Przepowiednia na każdy dzień. Zanim podejmiesz decyzję, rozpoczniesz coś nowego, przeczytaj co Cię czeka.

Prekolumbijski Kalendarz Majów - Tzolkin, adresowany jest do współczesnej ludzkości. Praca z Kalendarzem Majów to droga indywidualnych poszukiwań. Tzolkin otwiera bramy poznania, ale kierunek działań każdy musi wybrać sam.

qek

Fala Maga

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby przejść do działania

Fala Maga to najlepszy czas, aby zacząć rozwijać w sobie lub dalej umacniać  etykę oraz „uruchomić” lub dalej zgłębiać w sobie moc Czakry Serca. Energie Kosmiczne spływające na Ziemię w trakcie trwania Fali Maga wspierają siły praworządności, uczciwości i sprawiedliwości.

 Zadaniem Białego Maga jest pokonywanie Sił Ciemności, które powodują, że zwracamy się przeciwko drugiemu człowiekowi, zamiast działać z nim dla wspólnego Dobra. Każdy, kto chce znaleźć prawdziwe szczęście i sens życia, najpierw musi stać się Białym Magiem.
Fala Maga to czas, który sprzyja znacznemu poszerzeniu świadomości. Tu możliwy jest również ogromny „skok” w rozwoju i uaktywnianiu parazmysłów.

 06.06.2017 - KIN  14  -  Biały Magnetyczny Mag
Dziś wnikam w głębsze warstwy świadomości leżące po drugiej stronie tego, co racjonalne i wkraczam w rzeczywistość, gdzie obowiązuje prawo MIŁOŚIERDZIA. Dziś podlegam innym prawom niż ziemskie. Kierując się siłą serca, mogę dokonać wielu cudów. Dziś nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Materia i pieniądz nie maja już nade mną władzy.
 
               
07.06.2017 - KIN  15  -  Niebieski Biegunowy Orzeł
Dziś zdobywam się na odwagę i przejmuję pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Jeżeli ja się zmienię, zmieni się też świat wokół. Życie rzuca mi coraz śmielsze wyzwania i nie pozwala pójść na kompromis. Dziś działam zgodnie z sumieniem. Tylko tak odzyskam niezależność. Dziś do działań zachęcę innych.
 
 
08.06.2017 - KIN  16  -  Żółty Elektryczny Wojownik
Zdając się na intuicyjną mądrość, prześwietlam dziś kwestie strachu we wszystkich sferach życia. Dziś zaufam wewnętrznemu głosowi i zdobędę się na odwagę, aby spojrzeć cieniowi w oczy. Tylko tak uwolnię się od zaślepienia. Dziś przechodzę do czynnych działań, Zaczynam od wzmocnienia stanu nerwów.
 
 
09.06.2017 - KIN  17  -  Czerwona Samoistna Ziemia
Dziś stawiam na „zdrowe” partnerstwo i zgodną współpracę z otoczeniem. Odchodzę od pozy, pochylam czoło przed ludźmi, znajduje wspólny język z bliskimi i przekazuję im to, co sam zgłębiłem. Dziś poskramiam dumę i kieruję się prawami serca. Moje serce jest świątynią DUCHA, dlatego wiem, komu i jak trzeba pomóc.
 
                 
10.06.2017 - KIN  18  -  Białe Wiodące Zwierciadło
Dziś zdaje egzamin przed sobą samym. To, co drastycznie wyłoni się w polu mojego widzenia, będzie informacją, co powinienem zmienić sobie. Dziś poznam dobro i zło, szczęście i smutek, światło i ciemność. Moje myśli i słowa mają taki sam skutek działania jak czyny. Dziś nikogo fałszywie nie oczernię, ani nie ukarzę za moje własne uchybienia. Stanę przed lustrem i głośno przyznam się do błędów.
 
                 
11.06.2017 - KIN  19  -  Niebieski Rytmiczny Wicher
Dziś zmieniam negatywne nawyki i naprawiam wszystkie nieprawidłowości. Kierując się wizją serca, ucieleśniam dziś sprawiedliwość. To, co uczynię innym, wróci do mnie z powrotem. Życie nikogo nie osądza, lecz każdego z nas nagradza konsekwencjami jego czynów. Dziś jak Feniks odradzam się z popiołów.
 
 
12.06.2017 - KIN  20  -  Żółte Rezonansowe Słońce
Moje czakramy otwierają się na boskie Światło. Dziś spojrzę z góry na wszystkie sprzeczności i odkryję, gdzie tkwią ogniska zapalne. Dziś wyprowadzę moje emocje z dramatów, spojrzę na problemy oczami przeciwnika, wyjdę z zakłamania i świadomie naprawię własne błędy, zaczynając od partnerstwa. Dziś zmuszę swoje EGO do pokory i okazywania szacunku innym.
 

13.06.2017 - KIN  21 -  Czerwony Galaktyczny Smok

Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu i nie poczuję się niczyją ofiarą. Wszystko, co robiłem w życiu, było właściwe, nawet kiedy popełniałem błędy. Błędy należą do mojego przeznaczenia. Dzięki nim uczę się rozróżniać dobro od zła, gorycz od słodyczy, rozkosz od cierpienia. Dziś otoczę opieką słabszych, niekochanych i błądzących. Życie pokaże mi od kogo zacząć.
 
 
14.06.2017 - KIN  22  -  Biały Solarny Wiatr
Dziś konfrontuję moje ambitne zamiary z wolą serca. Wszystkie zmagania tracą swoje znaczenie. Dziś nie dam się nikomu sprowokować. Wiem, jak zakończyć stare spory i jak dojść do porozumienia z partnerem, rodziną, kolegami w pracy, sąsiadami. dewizą mojego życia staje się czystość zamiarów, prawda i lojalność.
 
 
15.06.2017 - KIN  23  -  Niebieska Planetarna Noc
Dziś doceniam to, co zdołałem osiągnąć w życiu. Wszystkie moje braki wynikają z przesadnej ostrożności i wewnętrznych zahamowań. Dziś nie boję się wyzwań stawianych mi przez życie. Zachowam spokój i wykażę dużo cierpliwości do siebie i innych. Dziś zmienię stare przyzwyczajenia i bez pozy zewnętrznej zacznę brać i dawać. Dziś nikomu niczego nie zazdroszczę i nikomu fałszywie nie sprzyjam.
 
 
16.06.2017 - KIN  24  -  Żółte Spektralne Ziarno
Dziś wyrzucę z siebie to, co obciąża moje sumienie. Przełamię stare bariery, wyjdę ludziom naprzeciw, zadośćuczynię wszystkie krzywdy. Dziś nie będę ukrywać tego, co czuję i myślę.
 
 
17.06.2017 - KIN  25  -  Czerwony Krystaliczny Wąż
Dziś otwieram się na sygnały dawane mi przez ciało. Dziś poznam jego mowę, nie przeoczę żadnego znaku i nie zlekceważę żadnego symptomu. Dzisiaj zrewiduję sposób odżywiania i zastanowię się, co dają mi szkodliwe nawyki.
 
 
18.06.2017 - KIN  26  -  Biały Kosmiczny Łącznik
Dziś uśmiercam to, co szkodzi mojemu zdrowiu i zatruwa atmosferę w domu, w Pracy i w środowisku, w którym się obracam. Zycie jest jak rzeka. Nic nie stoi w miejscu. Wszystko przemija, aby zrobić miejsce nowemu prądowi. Dziś wrzucam w wir „rzeki życia” to, do czego chorobliwie się przywiązałem. Uwalniam się od zaślepienia i przestaje faworyzować jednostki. To, co kiedyś służyło mojemu dobru, dziś może okazać się reliktem przeszłości, a czasem nawet kulą u nogi.

Najlepsze wróżki i horoskopy! 

Wróżka Anna Bell