Horoskop dzienny od 11 maja do 23 maja 2017

Horoskop dzienny od 11 maja do 23 maja 2017

Horoskop dzienny na podstawie kalendarza Majów. Sprawdź, co Cię czeka każdego dnia.

Sprawdź co się wydarzy, na podstawie Kalendarza Majów. Przepowiednia na każdy dzień. Zanim podejmiesz decyzję, rozpoczniesz coś nowego, przeczytaj co Cię czeka.

Prekolumbijski Kalendarz Majów - Tzolkin, adresowany jest do współczesnej ludzkości. Praca z Kalendarzem Majów to droga indywidualnych poszukiwań. Tzolkin otwiera bramy poznania, ale kierunek działań każdy musi wybrać sam.

qek

Fala Gwiazdy

Fala Gwiazdy trwa od 11 maja do 23 maja 2017. Fala Gwiazdy to najlepszy czas na rozwijanie w sobie Najwyższej Harmonii. Jej energie pomagają   urzeczywistnić  wzorzec  nieskazitelnego  piękna. Energie Pieczęci Gwiazdy pozwalają osiągnąć całkowity spokój i wprowadzić ład we wszystkich aspektach swojego życia. Energie  Kosmiczne  spływające  na  Ziemię  w  tym  czasie  sprzyjają  rozwijaniu w sobie wrażliwości estetycznej, wdzięku i łagodności. Tu „wygładzane” są pozostałe jeszcze ostatnie dysharmonie. Siła Pieczęci Gwiazdy wspiera również Harmonię w stosunkach międzyludzkich, jednak warunkiem jest to, aby wszystkie strony świadomie brały udział w tym procesie.

Fala Gwiazdy obdarowuje cię poczuciem estetyki i pomaga zharmonizować burzliwe procesy w twoim życiu. DZIESIĄTY dzień pokazuje, co należy uzdrowić w stosunkach międzyludzkich, aby zapanował wewnętrzny ład i spokój. DWUNASTY dzień napełnia cię duchem odnowy i objawia, gdzie tkwią twoje błędy myślowe. TRZYNASTY dzień pokazuje, czego można dokonać, jeśli umie się kochać i przebaczać.  

11.05.2017 - KIN 248 – Żółta Magnetyczna Gwiazda
Dziś staję się otwarty dla wyższych wymiarów i przekraczam granice świata karmy. Dziś zadbam o estetykę, piękno i harmonię w domu, pracy, otoczeniu. Każde rozdrażnienie, zwątpienie i żal będą dla mnie wskazówką, że jest jeszcze coś, czego muszę się nauczyć w najbliższym czasie.


12.05.2017 - KIN 249 – Czerwony Biegunowy Księżyc
Dziś zrzucam woal zapomnienia i bezgranicznie ufam naturalnemu biegowi życia. Napięcia, jakie dzisiaj odczuję, pokażą mi, od czego jestem chorobliwie uzależniony. Dziś pójdę za tym, za czym tęsknię. Bolesne doświadczenia będądla mnie wskazówką, że muszę się opamiętać w tym, co robię. Dziś nikogo i niczego nie skrzywdzę i nie skrytykuję. Dziś jestem gotów do wielu wyrzeczeń, aby jutro poznać smak szczęścia.


13.05.2017 - KIN 250 Biały Elektryczny Pies
Motorem dzisiejszych działań jest MIŁOŚĆ. Dziś poskromię negatywne emocje, egocentryzm, niecierpliwość i nadpobudliwość. Dziś wyrażę swoją faktyczną osobowość, niczego nie zatuszuję przed bliskimi i nic nie zrobię na pokaz. W tyglu bezwarunkowej miłości stopię dziś to, co chciane i niechciane. Dziś przełamię niechęć do ludzi i podejmę dialog z bliskimi mi, a "niewygodnymi" osobami.


14.05.2017 - KIN 251 – Niebieska Samoistna Małpa
Dziś odrzucam stare wzorce wychowawcze, które zaszczepiły we mnie strach, bezwzględne posłuszeństwo, surowość. Dziś skończę z przesadną dyscypliną i choć raz pozwolę sobie i bliskim na beztroskę. Niczego nie narzucę dziś mojemu partnerowi i nie wymierzę żadnej kary dzieciom. Dziś przestaję się umartwiać – będę wesoły, niewinny i lekki jak dziecko.


15.05.2017 - KIN 252 – Żółty Wiodący Człowiek
Mądrość życiową nabywam drogą doświadczeń. Dziś mogę naprawić wiele błędów przeszłości, kierując się praworządnością. Kluczem jest bezwarunkowa miłość, która każe bezwarunkowo przebaczać. Dziś będę uważać, aby moje Niższe JA nie stanęło mi na drodze pojednania z innymi. Dziś wykażę silną wolę i otworzę się na zgodę i pokój.


16.05.2017 - KIN 253 – Czerwony Rytmiczny Wędrowiec
Dziś szukam zgody i wybieram optymalne drogi. Nie naruszając przestrzeni innych, zachowam dziś swoją niezależność i wolność osobistą. Dziś nie mieszam się do cudzych spraw, by znów nie uwikłać się w zniewolenie karmiczne. Odwaga i duchowa dyplomacja pomogą mi przetrwać każdy kryzys. Dziś jestem obserwatorem i jeżeli będzie konieczne, wycofam się na tyły.


17.05.2017 - KIN 254 Biały Rezonansowy Mag
Dziś kieruję się sercem, a nie głową i nie łamię praw boskiego miłosierdzia. Dziś przestaję być marionetką i narzędziem w obcych rękach. Dziś zdemaskuję fałsz, nie pozwolę siebie oszukiwać i sam nie będę manipulować ludźmi. Sątylko dwie siły – siła STRACHU i siła MIŁOŚCI. Strach paraliżuje moje ruchy, miłość wyprowadza mnie w bezpieczne miejsca.


18.05.2017 - KIN 255 – Niebieski Galaktyczny Orzeł
Dziś idę prosto do celu. Srak sensu w tym, co robię, wskazuje na wybrakowany rozwój duchowy. Napięcia, jakie dziś wyczuję, pokażą mi, w jakich dziedzinach życia czuję się najbardziej bezradny lub przed czym próbuję uciec. Dziś rozbudzę nadzieję i zaufam świetlanym wizjom. To ja stwarzam ciepłe ognisko domowe. Dziś zastanowię się, gdzie brakuje harmonii i jaki nastrój panuje w moim domu.


 19.05.2017 - KIN 256 – Żółty Solarny Wojownik
Dziś wyzbywam się strachu i zaczynam rościć sobie prawa do szczęśliwego życia. Dziś zakopuję topór wojenny i łagodnością zaprowadzam ład i porządek w najbliższym otoczeniu. Moja wrodzona inteligencja powie mi, jak nawiązać dialog z przeciwnikiem. Dziś nie ulegnę też magii pieniądza.


20.05.2017 - KIN 257 – Czerwona Planetarna Ziemia
Dziś widzę, czego dokonałem w tej fali i co wymaga ulepszenia. Dziś mogą się zaognić niezagojone karmiczne rany, abym zwrócił na nie uwagę. Dziś zobaczę, co wrze w moim wnętrzu, a co we wnętrzu partnera. Dziś nauczę się zgodnie współżyć z ludźmi.


21.05.2017 - KIN 258 – Białe Spektralne Zwierciadło
Dziś uwolnię się od tego, co jest kością niezgody w moim domu. Dziś spojrzę bezstronnie na życie i wykorzystam zdolność sprawiedliwego rozstrzygania – Dziś rozpoznam swoją naiwność i skłonność do popadania w przesadę. Moi towarzysze życia pokazują mi moje słabości i wady, do których nie chcę się przyznać, a nad którymi powinienem popracować. Dziś przełamuję opór i niechęć do własnych odbić.


22.05.2017 - KIN 259 – Niebieski Krystaliczny Wicher
Dziś regeneruję swoje siły i wprowadzam wiele nowości. Wiem, gdzie tkwią moje błędy myślowe, uchybienia i brak taktu w stosunkach międzyludzkich. Dziś nie ulegnę wpływom innych i uwolnię się od przesadnej ostrożności. Dziś pozwalam oczarować się sile odnowy.


23.05.2017 - KIN 260 – Żółte Kosmiczne Słońce.
Dziś widzę, czego można dokonać, ćwicząc silną wolę. Dziś sarn rozstrzygam jak Alfa i Omega. Ustawiczna negacja, wyroki i kochanie za coś należą już dziś do przeszłości. Nauczyłem się kochać i przebaczać i przekonałem się, że jestem kochany. MIŁOŚĆ jest kluczem do każdego serca. W ciągu 260 dni przezwyciężyłem samego siebie. Dziś świętuję moje zwycięstwo, a jutro zabieram się do dalszej pracy.

Zadzwoń do wróżki. Tylko u nas wróżki online!

Wróżka Enid