Horoskop tygodniowy od 13 marca do 20 marca 2017

Horoskop tygodniowy od 13 marca do 20 marca 2017

najpopularniejszy horoskop na świecie, na podstawie grup krwi.

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”

Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop od 13 marca do 20 marca

Praca i finanse
Sprawy finansowe i związane z pracą nie będą zależeć tylko od Ciebie. Ktoś będzie miał na to wpływ, ale raczej pozytywny.

Uczucia i związki
W sprawach uczuciowych nic się nie zmieni, jeśli masz kogoś „na oku”, to w tym tygodniu nie dostaniesz sygnału od obiektu Swoich zainteresowań. Musisz poczekać na lepsze czasy.

Zdrowie i kondycja
Zdrowie, będzie Ci dopisywać. Uporasz się z wcześniejszymi dolegliwościami. Może czas na nową dietę?

Agrupa

Grupa krwi”A”

Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 13 marca do 20 marca

Praca i finanse
W pracy i finansach dobry okres. Dobry czas na podpisywanie umów i zmianę pracy. Wszystkie transakcje kupna i sprzedaży będą dla Ciebie bardzo korzystne, jeśli chcesz coś sprzedać, to tylko teraz.

Uczucia i związki
W życiu uczuciowym będziesz pod szczęśliwą gwiazdą. Panowie mogą spotkać kobietę swojego życia. Dla Pań dobry moment na zaplanowanie macierzyństwa.

Zdrowie i kondycja
Uwaga na zdrowie, przeziębienia i kręgosłup.

Bgrupa

Grupa krwi „B”

Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 13 marca do 20 marca

Praca i finanse
W sprawach finansowych tydzień będzie wymagał od Ciebie niezależności, jak dobrze pomyślisz możesz uporać się z pewnymi długami. Dobry moment na rozpoczęcie własnej działalności.

Uczucia i związki
W uczuciach poczujesz, że panujesz nad sytuacją. Wszystko zacznie się układać, jeśli czekasz na tę prawdziwą miłość, lub znak od ukochanej osoby, to spełnią się Twoje marzenia.

Zdrowie i kondycja
W zdrowiu uważaj na stany zapalne, może się to wiązać z dolegliwościami bólowymi. Czas do lekarza.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”

Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop od 13 marca do 20 marca

Praca i finanse
W finansach postępuj bardzo ostrożnie. W pracy będą problemy, ale dasz sobie z nimi radę. Będzie Cię to jednak kosztować trochę nerwów.

Uczucia i związki
Czas spojrzeć prawdzie w oczy i zakończyć nieudane związki. Pamiętaj, że jeśli coś się kończy, to też może się coś zacząć. Trudny miesiąc, ale następny będzie lepszy.

Zdrowie i kondycja
Dobra wiadomość jeśli chodzi o zdrowie. Wszystko będzie układać się pomyślnie.