Horoskop dzienny od 19 czerwca do 01 lipca 2017

Horoskop dzienny od 19 czerwca do 01 lipca 2017

Horoskop dzienny na podstawie Kalendarza Majów. Sprawdź, co Cię czeka, każdego dnia

Sprawdź co się wydarzy, na podstawie Kalendarza Majów. Przepowiednia na każdy dzień. Zanim podejmiesz decyzję, rozpoczniesz coś nowego, przeczytaj co Cię czeka.

Prekolumbijski Kalendarz Majów - Tzolkin, adresowany jest do współczesnej ludzkości. Praca z Kalendarzem Majów to droga indywidualnych poszukiwań. Tzolkin otwiera bramy poznania, ale kierunek działań każdy musi wybrać sam.

 qek

Fala Ręki - siła uzdrawiania

Energie płynące z Kosmosu na Ziemię w Fali Ręki wspierają procesy samouzdrawiania, pokazując, że należy to robić  z poziomu Ducha, oraz uczą zdolności uzdrawiania innych (poprzez dotyk dłoni, zwykłą obecność w pobliżu chorej osoby lub modlitwę)   

Każda choroba na poziomie fizycznym bierze swój początek na poziomie duchowym, na którym rozstrzygają się kwestie naszej wiary, relacji między ego a Wyższym Ja, które są w nas, oraz nasze relacje z bliźnimi. Dopiero uporządkowanie sfery duchowej prowadzi do oczyszczenia sfery mentalnej, następnie emocjonalnej, a na samym końcu – do odzyskania równowagi  w zakłóconym przez negatywne myśli i emocje polu elektromagnetycznym, co z kolei powoduje ostateczne uzdrowienie ciała biologicznego. 

 

19.06.2017 - KIN 27 - Niebieska Magnetyczna Ręka
Dziś testuję wykonalność moich zamierzeń i podporządkowuję EGO woli boskiej. Dziś zadam sobie wiele trudu, aby ulepszyć moje życie i urzeczywistnić wzniosłe cele. Dziś mam wielką motywację do działań. Dziś wykryję wszystkie defekty. Życie powie mi, od czego zacząć. Dziś mam pełne ręce roboty.

20.06.2017 - KIN 28 - Żółta Biegunowa Gwiazda
Dziś dostaję od życia lekcje na temat dysharmonii. Nie będę więc niczego wartościować- ani zjawisk, ani sytuacji, ani zachowań ludzkich. Jeżeli zrównoważę bieguny sprzeczności, odnajdę drogę do pojednania, zgody i harmonii wewnętrznej.

21.06.2017 - KIN 29 - Czerwony Elektryczny Księżyc
Wartki nurt rzeki ma potężną moc niszczenia. Dziś świadomie rzucam w wir „rzeki życia” to, co mnie najbardziej blokuje. Uzdrawiające bodźce wydają się często tak irracjonalne, że odsuwam je na boki i nie staram się zrozumieć ich celowości. Dziś pozwalam impulsom duchowym wypłukać na powierzchnię wszystkie stare osady. Dziś uwalniam moje wnętrze od zatorów.

22.06.2017 - KIN 30 - Biały Samoistny Pies
Dziś sprecyzuję, co jako pierwsze ciśnie się do uzdrowienia oraz rozważę warianty przyszłej „terapii”. Dziś nie ujdę swojemu przeznaczeniu. Nie będę więc lawirować ani chować się za cudzymi plecami. Dziś kieruję się sercem i pozytywnymi uczuciami. Dziś nie powiem: „co ja mogę zrobić?”, „to nic nie da”, lecz przystąpię do opracowania nowego planu działań.

23.06.2017 - KIN 31 - Niebieska Wiodąca Małpa

W dzisiejszym dniu obowiązuje pogoda ducha, lekkość i humor. Dziś nie zatajam prawdy o sobie, uwalniam się od pesymizmu, powściągliwości, powagi; przełamuję ustawiczne milczenie i zaczynam cieszyć się życiem. Bez zażenowania opowiadam o swoich marzeniach, bez łez mówię o bolączkach i zmartwieniach. Dziś nie jestem ani lepszy, ani gorszy od innych. Tylko tak przełamię smutek.

24.06.2017 - KIN 32 - Żółty Rytmiczny Człowiek
Z pomocą wolnej woli równoważę dziś bieguny sprzeczności w moim zachowaniu. Spokój i równowaga wewnętrzna są warunkiem odnoszenia sukcesów. Tylko stojąc w środku, mogę poznać moje zalety. Dziś dokonam wyboru, czy chcę walczyć mieczem czy miłością. Od dziś żyję świadomie, patrząc oczami środka. Z pomocą siły miłości bezboleśnie opuszczam stare karmiczne światy.

25.06.2017 - KIN 33 - Czerwony Rezonansowy Wędrowiec
Dziś mam wyjątkową sposobność poznać smak wolności. Taka szansa nie pojawia się często. Dziś zastanowię się, za czym gonię w życiu, czego najbardziej pragnę, za czym podświadomie tęsknie i jak mogę to osiągnąć. Dziś robię odpoczynek, zbieram siły i wybieram jeden kierunek. Dziś nie zdezerteruję przed tym, co nieznane, lecz odważę się poznać nowe obszary.

26.06.2017 - KIN 34 - Biały Galaktyczny Mag
Same dobre zamiary i praca w pocie czoła nie wystarczą do osiągnięcia celu. Dziś oderwę się od zewnętrznych uzależnień, blokad mentalnych oraz wszystkich materialnych ograniczeń. Dziś sięgnę po instrumenty takie, jak: wiara, ufność, miłość. Dziś wykorzystam inne prawa niż ziemskie do uzdrowienia niekorzystnych procesów w życiu.

27.06.2017 - KIN 35 - Niebieski Solarny Orzeł
Dziś budzę wiarę w siebie, przystępuję ochoczo do Pracy i biorę pełna odpowiedzialność za to, co czynię. Dziś nie skryję się za plecami innych, nie zasłonię cudzą legitymacją i nie znajdę żadnych winnych, którzy byliby odpowiedzialni za niepowodzenia w moim życiu. Jeżeli będę zaprzeczać prawdzie, zaczną mnożyć się problemy. Dziś ja sam jestem sobie sterem i żeglarzem.

28.06.2017 - KIN 36 - Żółty Planetarny Wojownik
Włączając do działania obie półkule mózgu, przestępuje dziś następny szczebel na drodze uszlachetniania i przemian. Dziś wyklaruje się nowy kierunek współpracy pomiędzy mną a otoczeniem. Przestaje się bać i słucham głosu intuicji. Odrzucam każdą formę lęku i każdą wątpliwość. Powaga sytuacji nie zrobi dziś na mnie wrażenia, lecz pokaże, co jest do zrobienia w otoczeniu.

29.06.2017 - KIN 37 - Czerwona Spektralna Ziemia
Dziś jestem gotów wymazać ze starych programów mój własny niechlubny udział. Dziś porządkuję otoczenie i usuwam odpady zatruwające nie tylko moje życie, ale całe środowisko. Dziś wymazuję ze świata astralnego stworzone przeze mnie, tchórzliwe myślokształty. Dziś wchodzę we współbrzmienie z naturą i nie wyrządzę krzywdy żadnemu ziemskiemu stworzeniu.

30.06.2017 - KIN 38 - Białe Krystaliczne Zwierciadło
Dziś mam możliwość ujrzenia siebie we wszystkich swoich odbiciach i poznania ciemnych stron charakteru. Dziś widzę siebie bez żadnego upiększenia – bez retuszu, bez makijażu, bez mydlenia oczu. Dziś prześwietlona zostanie każda mija myśl i ogólne tło pola myśli. Dziś robię „remanent”w samoświadomości.

01.07.2017 - KIN 39 - Niebieski Kosmiczny Wicher
Moje pomysły twórcze wciąż czekają na urzeczywistnienie. Mogę wdrożyć je do życia dopiero wtedy, kiedy rozwiążę to, co STARE i zrobię miejsce na to, co NOWE. Czując silny pęd ku odnowie, dokonuję dziś wielu zmian w polu myśli i w sposobie bycia. Moje myśli i słowa są kluczem do uzdrowienia ciała fizycznego i odmiany mojego losu.

Najlepsze wróżki, zadzwoń i sprawdź! Tarot, horoskop, astrologia, runy, jasnowidzenie!

Wróżka Anna Bell