Horoskop tygodniowy od 01 do 08 stycznia 2017

Horoskop tygodniowy od 01 do 08 stycznia 2017

Horoskop tygodniowy od 01 do 08 stycznia 2017, na podstawie grup krwi.

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

grupa

Grupa krwi „O”

Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop od 01 do 08 stycznia 2017

Finanse i praca
Przygotuj się na chaos. Niespodziewane „pieniądze z nieba”, ale też niespodziewane wydatki. Uważaj, aby nie zakończyć miesiąca na minusie.

Uczucia i związki
W życiu uczuciowym jeśli liczysz na zmiany, to jeszcze nie teraz. Pewne znajomości mogą się nawet zakończyć.

Kondycja i zdrowie
Przez cały miesiąc będzie Ci dopisywać dobre zdrowie, a to najważniejsze.

Grupa krwi”A”

Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 01 do 08 stycznia 2017

Praca i finanse
To nie będzie dobry tydzień. Niespodziewane wydatki, może nawet będzie konieczność wzięcia małej pożyczki.

Uczucia i związki
W życiu uczuciowym ciężka atmosfera. Parner/ka , nie da Ci zrealizować Twoich zamierzeń. Osoby samotne też nie spotkają nikogo interesującego. Następny tydzień będzie dużo lepszy.

Zdrowie i kondycja
Na zdrowie uważaj, przeziębienia i może konieczność zrobienia sobie wyników.

Grupa krwi „B”

Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop tygodniowy od 01 do 08 stycznia 2017

Praca i finanse
Finansowo tydzień lepszy niż poprzednie, pamiętaj od Ciebie wszystko zależy. Dobry moment, aby zmienić pracę na lepszą.

Uczucia i związki
W uczuciach będziesz czuć osamotnienie. Nikt nie wyciągnie pomocnej dłoni, więc staraj się zadbać o siebie.

Zdrowie i kondycja
Wydatki związane ze zdrowiem.

Grupa krwi”AB”

Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop tygodniowy od 01 do 08 stycznia 2017

Praca i finanse
W pracy i finansach dopisze Ci szczęście, możesz nawet stwierdzić, że w każdej sytuacji spadniesz na cztery łapy. Chcesz coś zmieniać, zrób to teraz, bardzo dobra energia wokół Ciebie.

Uczucia i związki
W sprawach uczuciowych chyba czas ruszyć dalej. Dobrze wiesz, że musisz już podjąć decyzję. Pojawi się ktoś nowy w Twoim życiu i trzeba się zastanowić.

Zdrowie i kondycja
W zdrowiu coś niespodziewanego, więc uważaj na siebie, bo zdrowie nie powinno zaskakiwać.