Horoskop tygodniowy od 09 stycznia do 16 stycznia

Horoskop tygodniowy od 09 stycznia do 16 stycznia

Horoskop tygodniowy na podstawie grup krwi od 09 stycznia do 16 stycznia

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

grupa

Grupa krwi „O”

Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop od 09 stycznia do 16 stycznia

Finanse i praca
Nie podejmuj decyzji, bo i tak niewiele z tego wyjdzie. W tym tygodniu w sferze zawodowej i finansowej czeka Cię małe unieruchomienie. Dla czekających na propozycję nowej pracy, niestety, to jeszcze nie teraz. To nie jest odmowa, tylko przesunięcie na następny miesiąc.

Uczucia i związki
Bardzo dobry tydzień pod względem emocjonalnym. Miłość będzie kwitła. W związkach harmonia i spokój. Dla samotnych szansa na poznanie miłości życia lub kogoś bardzo interesującego.

Kondycja i zdrowie
Staraj się unikać dalekich wycieczek, nie będzie to korzystne dla Twojego zdrowia. Nie czekaj z dolegliwościami do ostatniej chwili i idź do lekarza.

Grupa krwi”A”

Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 09 stycznia do 16 stycznia

Finanse i praca
Bardzo nerwowy tydzień. O wszystko trzeba będzie walczyć. Uważaj w pracy, wiele kłótni i spięcia między pracownikami. Mozę być nawet jakiś konflikt na tle finansowym,gdzie trzeba będzie udowadniać swoje racje.

Uczucia i związki
W tym tygodniu zastanów się dwa razy nim podejmiesz decyzję. Nic nie jest takie na jakie wygląda. Nie poddawaj się emocjom, gwałtowna decyzja może Ci zaszkodzić. Dla samotnych, dobra wiadomość ktoś Ci się przygląda i Czeka na Twój ruch.

Kondycja i zdrowie
W zdrowiu trochę perturbacji. Mogą Ci dolegać dwie rzeczy naraz. Uważaj szczególnie na sprawy związane z ciśnieniem. Ciężko zniesiesz tę pogodę.

Grupa krwi „B”

Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 09 stycznia do 16 stycznia

Finanse i praca
W sprawach finansowych dobre wiadomości. Gdy czekasz na jakąś decyzję, będzie ona rozwiązana po twojej myśli. W pracy raczej prawie wakacyjna atmosfera i odetchniesz z ulgą.

Uczucia i związki
Czeka Cię tydzień bardzo spokojny. W zasadzie uznasz, ze nic się nie działo. W związku będzie bez burz i wielkich uniesień. Samotne osoby niech nie liczą na pojawienie się kogoś nowego.

Kondycja i zdrowie
Zdrowie w tym tygodniu będzie Ci dopisywało znakomicie. Pomyśl trochę nad poprawieniem kondycji.

Grupa krwi”AB”

Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop od 09 stycznia do 16 stycznia

Finanse i praca
W tym tygodniu uważaj na wszystko, co podpisujesz. Niczego też nie obiecuj. W pracy ktoś może z pełną premedytacją wprowadzać Cię w błąd. Nie wierz we wszystko, co słyszysz. Propozycje nowej pracy, też mogą okazać się fałszywe.

Uczucia i związki
W tym tygodniu bardzo się będziesz wahać i trudno będzie Ci dokonać wyboru. Partner też nie pomoże Ci w tym. Odłóż decyzję na następny miesiąc. Samotni dowiedzą się, że ktoś się nimi interesuje.

Kondycja i zdrowie
Umysł wpływa na stan naszego zdrowia. Poczujesz zmęczenie, ale w związku ze swoją sytuacją zawodową i uczuciową. Będą to dolegliwości duszy, nie ciała.