Horoskop tygodniowy od 16 maja do 23 maja 2017

Horoskop tygodniowy od 16 maja do 23 maja 2017

Najpopularniejszy horoskop na świecie, na podstawie grup krwi!

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”

Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem.

Horoskop od 16 maja do 23 maja 2017

Sytuacja ogólna
Osoby z grupą krwii O będą miały na swojej drodze drobne przeszkody. Muszą pamiętać, że zawsze jest jakieś wyjście, nawet z trudnej sytuacji. Trzeba uwolnić się od strachu, zaufać sobie i przy odrobinie wysiłku, można pokonać przeciwności losu. Poza tym przestroga przed wtrącaniem się do nie swoich spraw.

Zdrowie
Nieustanna walka z przeciwnościami losu nadszarpnie zdrowie. Życie w ciągłym stresie i niepewności może doprowadzić do rozstroju psychicznego wrażliwsze osoby. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy krążenia i żylaki.

Uczucia
Trudności w życiu uczuciowym. Mogą się pojawić problemy i zmartwienia. Zakończenie obciążającego i nieudanego związku. Racjonalizm zabija uczucia, przez co osoby z grupą krwii O wiele tracą. Następstwem takiego postępowania może być zniszczenie cennych międzyludzkich związków.

Praca
Ten tydzień będzie ciężki i wymagający. Aby osiągnąć wymarzone stanowisko osoby z grupą krwii O będą musiały nieco zwolnić tempo i skupić się nad doskonaleniem umiejętności i pogłębianiu wiedzy. Dzięki wyrzeczeniom i ciężkiej pracy osiągną poziom, do którego dążą. Nie będzie to prosta droga, jednak wypracowany sukces okaże się trwały.

Agrupa

Grupa krwi”A”

Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 16 maja do 23 maja 2017

Sytuacja ogólna
W tym tygodniu osoby z grupą krwii A mogą liczyć na to, że otrzymają szansę, impuls do działania. Dzięki temu uzyskają jasność sytuacji i będą mogły lepiej zrozumieć nawet trudne zależności. Może też oznaczać, że będą musiały bronić swoich poglądów i ostrzega, aby z tego powodu nie wplątać się w otwarty konflikt.

Zdrowie
Stan zdrowia osób z grupą krwii A będzie godny pozazdroszczenia. Obudzi się w nich duch sportowej rywalizacji. Będą miały okazję wykazać się i sprawdzić swoją kondycję. Rywalizacja, do jakiej staną będzie miała czysto zabawowy charakter.

Uczucia
W najbliższych dniach osoby z grupą krwii A będą cieszyły się emocjonalnym ciepłem. Zapewni im to energia, która szczególnie sprzyja kobietom. Osoby w związkach będą spełnione i szczęśliwe, oddadzą się życiu rodzinnemu. Osoby szukające drugiej połówki powinny posłuchać życzliwej rady zaufanej przyjaciółki lub kobiety cieszącej się autorytetem. Może im ona wskazać ścieżkę ku osobistemu szczęściu.

Praca
Tydzień sukcesów materialnych i finansowych przyniesie osobom z grupą krwii A wielką satysfakcję. Może pojawić się u nich możliwość otrzymania wartościowego prezentu lub spadku. W życiu zawodowym spokój i finansowa stabilizacja. Korzystny wyrok sądowy.

Bgrupa

Grupa krwi „B”
Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 16 maja do 23 maja 2017

Sytuacja ogólna
Osoby z grupą krwii B powinny zaufać swojemu rozumowi, myśleć pozytywnie i nie robić niczego na siłę. W razie trudności najlepiej będzie zachować rozwagę i nieco odczekać, nie robić niczego pochopnie. Będą potrzebowały czasu dla siebie, nieco odsuną się od swoich bliskich i ich pozorny chłód może wzbudzać niepokój otoczenia.

Zdrowie
Osoby z grupą krwii B, które w ostatnich dniach miały problemy ze zdrowiem mogą liczyć na jego znaczną poprawę. Te, które były w formie będą cieszyły się witalnością, mogą odkryć w sobie zdolności bioenergoterapeutyczne i dzielić się dobrą energią.

Uczucia
Osoby z grupą krwii B mogą wdać się w ognisty romans. Szczególnie osoby wolnego stanu mają w tym tygodniu dużą szansę na nową znajomość. Niestety, choć nowo poznana osoba będzie dobrym kochankiem, to jej uczucia nie będą stałe i raczej nie da się z nią stworzyć długotrwałej relacji.

Praca
Aby odnieść sukces sprawach zawodowych osoby z grupą krwii B będą musiały działać ostro, zdecydowanie, być może nawet agresywnie, innymi słowy „po męsku”. Dzięki temu zyskają pozycję i szacunek środowiska zawodowego. Będą świetnie kierowały zespołem i wspierały swoich protegowanych, budując silną pozycję zawodową.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”

Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

 

Horoskop od 16 maja do 23 maja 2017

Sytuacja ogólna
W tym tygodniu osoby z grupą krwii AB będą cieszyły się uznaniem, szacunkiem i miłością. Atmosfera w ich otoczeniu będzie serdeczna i miła, szczególne w gronie rodzinnym. Będą bardziej dojrzałe emocjonalnie, opiekuńcze i chętnie do niesienia pomocy bliskim. Ten tydzień sprzyja rozwojowi zdolności artystycznych i mówi o otwartości na świat.

Zdrowie
Stan zdrowia osób z grupą krwii AB może się w najbliższych dniach diametralnie zmienić. Jeśli do tej pory cieszyły się dobrym zdrowiem, to powinny na siebie uważać i nie narażać się bez potrzeby. Jeśli jednak chorowały, może to oznaczać zakończenie cierpień i rozpoczęcie nowej metody leczenia.

Uczucia
Osoby z grupą krwii AB zmobilizują się, aby zawalczyć o swój związek, gdyż ostatnimi czasy nieco go zaniedbały. W ich relacji pojawiły się trudności, ale nie są one poważnymi przeszkodami i pokonanie ich scementuje związek. Wolne osoby również czekają zmagania, które mogą zaowocować poznaniem kogoś ciekawego, o stabilnym i mocnym charakterze.

Praca
W pracy osoby z grupą krwii AB będą podejmowały nowe wyzwania i zdobywały nowe umiejętności. W nadchodzących dniach pojawią się przed nimi nowe możliwości i awans okaże się bliższy niż im się wydawało. Wszystkie te możliwości wymagają jednak ciężkiej i sumiennej pracy. Przyniesie ona wspaniałe efekty.

Wróżki do twojej dyspozycji, zadzwoń i zapytaj!

Tarocistka Ewa