Horoskop tygodniowy od 17 do 24 stycznia 2017

Horoskop tygodniowy od 17 do 24 stycznia 2017

Horoskop tygodniowy na podstawie grup krwi od 17 do 24 stycznia 2017

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

grupa

Grupa krwi „O”

Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem

Horoskop od 17 do 24 stycznia

Finanse i praca
Staraj się zaoszczędzić pieniądze, bo były wydatki. Nie wydawaj ich zbyt wiele, przydadzą się. Dla prowadzących działalność dobra wiadomość, nawiązanie współpracy. W tym tygodniu masz szanse na pracę za granicą, jeśli jej szukasz.

Uczucia i związki
Bardzo dobry czas pod względem uczuciowym. Czeka cię wiele rozrywki i spotkań towarzyskich na, których zabłyśniesz i skupisz na sobie uwagę całego otoczenia. Dla samotnych, uwaga, ktoś interesujący na horyzoncie.

Kondycja i zdrowie
Robisz zbyt wiele rzeczy naraz i czasem organizm odmawia Ci posłuszeństwa. Uważaj szczególnie na ciśnienie i krążenie.

Grupa krwi”A”

Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 17 do 24 stycznia

Finanse i praca
Pojawią się nowe rzeczy i propozycje na, które warto zwrócić uwagę, ponieważ kiedyś będą z tego pieniądze. Miej oczy otwarte i nie przegap okazji.

Uczucia i związki
Uważaj w twoim otoczeniu jest jakaś nieżyczliwa Ci kobieta. Nie mów wszystkiego, co myślisz, bo plotka pójdzie w świat. Przyjrzyj się partnerowi, ktoś może się koło niego kręcić i go podrywać. Dla samotnych panów dobra wiadomość, nowa znajomość.

Kondycja i zdrowie
Uważaj w tym tygodniu na kręgosłup i stawy. Nie przeciążaj organizmu, bo poczujesz tego bolesne skutki. Naprawdę nie warto.

Grupa krwi „B”

Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 17 do 24 stycznia

Finanse i praca
Powrócą do Ciebie niezałatwione sprawy w pracy. Będzie to Cię kosztowało sporo wysiłku. Uda Ci się wszystko pozałatwiać. Dla szukających pracy dobra wiadomość, odezwą się Ci o , których już dawno zapomnieliście.

Uczucia i związki
Zastanów się dwa razy nim wejdziesz w jakąś romansową historię, jeśli masz partnera, zastanów się nawet cztery razy, bo nie będzie warto. Dla samotnych niezbyt dobra wiadomość, pojawi się ktoś interesujący, ale zajęty.

Kondycja i zdrowie
W zdrowiu nie rób nic głupiego. Możesz mieć duże wahania nastroju, może warto sprawdzić swoją gospodarkę hormonalną.

Grupa krwi”AB”

Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop od 17 do 24 stycznia

Finanse i praca
W pracy w tym tygodniu nie będzie się działo nic szczególnego i nic Ci nie zagraża. Dla chcących zmienić prace zła wiadomość, to jeszcze nie teraz.

Uczucia i związki
W uczuciach w tym tygodniu zaszalejesz. Dopisze Ci wiele szczęścia. W związku tylko drobne nieporozumienia. Dla samotnych szansa na miłość.

Kondycja i zdrowie
Uważaj na wszystko co jesz. Duże zagrożenie dolegliwościami żołądkowymi. Może warto przejść na dietę.